اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 فروردین 1399
23 دی 1398 23 دی 1398
09:35 09:35

اعلام زمان و مکان مراسم بزرگداشت جان‌باختگان سقوط هواپیما در تهران

حجت‌الاسلام محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران اعلام کرد: مراسم بزرگداشت جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی امروز در تهران برگزار می شود.

‌حجت الاسلام سید محسن محمودی

به گزارش سلام نو،‌ حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهادت ناجوانمردانه سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمش ابومهدی المهندس و همراهانش و تشییع دهها میلیونی این شهدا در عراق و ایران اقتدار اسلام، انقلاب و وفاداری ملت غیرتمند ایران به امام، ولایت و رهبری را به نمایش گذاشت و خشم سران استکبار را برانگیخت.

وی ادامه داد: هدف قرار دادن مهمترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق توسط سپاه مقتدر پاسداران تفوق نظامی ایران را به رخ آمریکا کشید و سردمداران استکبار را در بهت و حیرت فرو برد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: در این میان هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری به جهت خطای انسانی در شرایط کاملا جنگی کام ملت ایران را تلخ کرد که قطعا باید مراجع ذیصلاح به امر مقام معظم رهبری به این مسئله رسیدگی کنند.

محمودی خاطرنشان کرد: البته در این میان عده ای فرصت طلب و فریب خورده  که سر در آخور جاسوسخانه انگلیس داشتند، طی چند روز اخیر به حریم سپاه و ارزش های انقلاب تعرض کردند که قطعا توسط ملت بصیر وانقلابی ایران محکوم است و این حریم‌شکنان با خانواده‌های محترم مصیبت دیده هیچ سنخیتی ندارند.

وی ضمن اظهار همدردی با خانواده‌های مصیبت دیده و آرزوی صبر واجر الهی برای آنان بدینوسیله از شهروندان عزیز تهرانی دعوت کرد تا در مراسم بزرگداشت این عزیزان همزمان با ایام فاطمیه که از سوی هیئت رزمندگان اسلام در مهدیه امام‌ حسن مجتبی(ع) به نشانی خیابان آزادی ، غرب بزرگراه یادگار امام(ره) ناحیه بسیج مقداد روز دوشنبه ۲۳ دی ماه ۹۸ از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۲ برگزار می شود، شرکت کنند.

محمودی در پایان بیان کرد: دیگر مراسمات بزرگداشت جان‌باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین در روزهای آینده متقابلا اعلام می شود.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

دستکاری هواپیمای اوکراینی قبل از سقوط صحت دارد؟

سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهارات حسن نوروزی نماینده مجلس درباره جزییاتی از شلیک به ه...

درخواست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای شرکت در انتخابات

 با صدور اطلاعیه‌ای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم متدین، بصیر و دشمن شناس ایرا...

وزیر خارجه کانادا خواستار انتقال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی شد

فیلیپ شامپین وزیر خارجه کانادا اعلام کرد: خواهان تحقیق و شفافیت کامل در مورد سقوط هوا...

شاکی پنهانی از ایران درخواست غرامت ۱.۵ میلیارد دلاری کرد!

یک گروه وکلای کانادایی با شکایت بستگان قربانیان پرواز اوکراینی که مورد اصابت موشک ایر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news