اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 04 بهمن 1398
25 دی 1398 25 دی 1398
10:10 10:10

ترامپ: معترضان ایرانی ما را دوست دارند!

رئیس جمهور آمریکا در جمع هوادارانش در وسکانسین اعلام کرد معترضان ایرانی طرف ما هستند و ما را دوست دارند.

ترامپ

به گزارش سلام نو، رئیس‌جمهور آمریکا باری دیگر به دفاع از اقدام تروریستی به شهادت رساندن سردار سلیمانی پرداخته و اظهاراتی مداخله‌جویانه را درباره امور داخلی ایران مطرح کرد.

به نقل از روزنامه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جمع هوادارانش در وسکانسین باری دیگر در پی اقدام تروریستی به شهادت رساندن سردار سلیمانی، ادعاهایی را علیه او مطرح کرد و افزود که دموکرات‌ها باید از آن‌چه اقدامات شریرانه سردار سلیمانی خواند، خشمگین باشند نه از پایان بخشیدن به زندگی او.

رئیس جمهور آمریکا با تکرار ادعای این که سردار شهید سلیمانی در پی طرح‌ریزی برای مورد هدف قرار دادن سفارت‌ها و قرارگاه‌های آمریکایی، بود گفت که دموکرات‌ها حتی اگر سردار سلیمانی برنامه‌هایی را برای هدف قرار دادن سفارت‌ها و قرارگاه‌های آمریکایی اجرایی می‌کرد، بازهم تصمیم او را مورد استهزا قرار می‌دادند.

او باری دیگر اظهاراتی مداخله‌جویانه را درباره برخی تجمعاتی که چند روز اخیر در تهران به دنبال حادثه هدف قرار گرفتن غیرعمد هواپیمای اوکراینی در ایران شکل گرفت، مطرح کرده و مدعی شد: معترضان طرف ما هستند. آن‌ها ما را دوست دارند.

بر اساس این گزارش، پنتاگون[وزارت دفاع آمریکا] بامداد روز ۱۳ دی در بیانیه‌ای اعلام کرد که سردار قاسم سلیمانی را به دستور ترامپ با حمله‌ای به خودروی حامل او در فرودگاه بغداد به شهادت رسانده است.

چند روز بعد، سپاه پاسداران ایران وعده انتقام سختی را که به ملت ایران داده بود، با موشک‌باران پایگاه نظامی آمریکا در عراق، عملی کرد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

امیرعبدالهیان: ‎ترامپ مثل خلیفه داعش ‎است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ترامپ را ابوبکر البغدادی داعش خواند.

وزارت خارجه: توافق خیالی ترامپ صرفا نمایش توهمات دیرپای اوست

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به رونمایی برایان هوک از محورهای توافق خیالی ترامپ با...

ظریف: به اروپا هشدار داده بودم!

وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی نوشت: من هشدار داده بودم که فروش باقی مانده برجام ب...

جواب تند ترامپ به سخنان رهبر انقلاب در نمازجمعه !

ترامپ رییس‌جمهور آمریکا در واکنش به بیانات رهبر انقلاب در نمازجمعه تهران ادعاهای بی ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news