اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
26 دی 1398 26 دی 1398
11:25 11:25

جهانگیری: تضعیف جایگاه رهبری برای ایران خطرناک است

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در مراسم گرامیداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: تضعیف جایگاه رهبری می‌تواند برای ایران خطرناک باشد و در شرایط فعلی سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی مردم تنزل پیدا کرده است.

به گزارش سلام نو، اسحاق جهانگیری در مراسم گرامیداشت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: امسال سالگرد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با شرایط خاص موجود در کشور برگزار شد. در شرایط دشوار و غمباری هستیم.

وی بیان کرد: من هم مثل هر ایرانی دیگر به آسانی سخن بر زبانم جاری نمی‌شود، اگر الزام به حکم وظیفه، اخلاق و ادب در قبال یادبود دو شخصیت ممتاز و ملی کشور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نبود، ترجیح می‌دادم در برابر حادثه‌ها و فاجعه‌هایی که در دو هفته گذشته کام ملت را تلخ کرده، همچنان سکوت کنم و به درون خود پناه برده و تنها با خدای خود در خلوت صحبت کنم.

معاون اول رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه تضعیف جایگاه رهبری می‌تواند برای ایران خطرناک باشد، گفت: در شرایط فعلی سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی مردم تنزل پیدا کرده، برای ترمیم اعتماد لطمه دیده باید خطاها جبران شود و مسئولیت‌پذیر باشیم.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

علاقمندی تهران به گسترش سریع همکاری‌ها با مسقط

معاون اول رییس جمهور گفت: تهران هیچ محدودیتی برای گسترش همکاری‌ ها با مسقط ندارد و عل...

با حضور جهانگیری طرح بیمه اجباری سلامت آغاز شد

 طبق اعلام قبلی، امروز دوشنبه ۱۳ آبان ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور...

تشریح پرونده برادران جهانگیری و روحانی

سخنگوی قوه قضائیه  در مورد پرونده بردار معاون اول رئیس‌جمهور و برادر رئیس‌ جمهور توضی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news