اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 فروردین 1399
27 دی 1398 27 دی 1398
14:26 14:26

شکوه قائدی از نیمکت نشینی در تیم امید

مهاجم تیم فوتبال امید با بیان اینکه از نیمکت‌نشینی‌ اش در دو بازی این تیم ناراحت بوده است، گفت: قسمت نبود به مراحل بالاتر صعود کنیم.

نیمکت نشینی‌ام در تیم امید جالب نبود/فردا به تمرین استقلال می‌روم

به گزارش سلام نو، مهدی قائدی بعد از بازگشت تیم فوتبال امید ایران از مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک، گفت: تمام سعی و تلاشمان را کردیم تا صعود کنیم. هرچه در توان داشتیم گذاشتیم ولی قسمت نشد بالا برویم. در بازی آخر خیلی موقعیت از دست دادیم.

وی درباره اینکه یک فرصت خوب گلزنی را مقابل چین از دست داد، تصریح کرد: همه موقعیت داشتند. می توانستیم چهار پنج گل به چین بزنیم. با دو گل هم صعود نمی کردیم. قسمت این بود.

مهاجم تیم فوتبال امید در پاسخ به این سئوال که مشکل اصلی این تیم چه بود، یادآور شد: آقای استیلی زحمتش را کشید. بازی دوستانه ما واقعا کم بود. آخرین نفراتی که برای مسابقات انتخاب شدند، دو هفته کنار هم بودند. بعضی ها در بازی با ازبکستان اولین دیدار خود را برگزار کردند. سایر تیم ها ۳۰، ۴۰ بازی دوستانه کردند ولی با ما پایاپای بودند.

قائدی درباره اینکه در دو بازی نیمکت نشین بود، تاکید کرد: این برای خودم هم جالب نبود ولی نظر سرمربی است. یکسری مربیان پلن هایی دارند. ما هم احترام می گذاریم. بازیکن از نیمکت نشینی ناراحت می شود ولی اینجا تیم ملی است و با باشگاهی فرق می کند.

مهاجم تیم استقلال در پایان گفت: در این مدت با کادر فنی و پزشکی تیم استقلال در تماس بودم و قرار است از شنبه به تمرین استقلال بروم./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

ماجرای عجیب پیوستن قائدی به پرسپولیس جنجالی شد

موضوع تمایل مهدی قایدی به حضور در پرسپولیس باعث حواشی بسیاری شده و توضیحات وکیل پرسپو...

حضور بهترین گلزن استقلال در تمرینات

 مهدی قائدی مهاجم مصدوم استقلال امروز در تمرینات این تیم  حاضر شد.

MRI قائدی تکلیف استقلال را مشخص می‌کند

کادر پزشکی باشگاه استقلال در انتظار جواب ام آر آی مهدی قائدی است تا به پرسش‌ها مبنی ب...

بزرگترین دشمن استقلال خستگی است/ مصدومیت قائدی زهر تیم را گرفت

مدافع سابق استقلال معتقد است مصدومیت قائدی و تعویض این بازیکن یکی از دلایل زهردار نبو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news