اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 03 اسفند 1398
28 دی 1398 28 دی 1398
14:12 14:12

دستگاه قضا فوری به حادثه تشییع کرمان رسیدگی می‌کند

یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: رسیدگی به حادثه کرمان با دستور آیت الله رئیسی در دستور کار ویژه دستگاه قضایی قرار گرفته است.

دیدار رییس دادگستری بافت

به گزارش سلام نو، یدالله موحد در دیدار با خانواده های مرحوم حمزه نژاد و ایران پور در شهرستان بافت گفت: دستگاه قضائی استان کرمان بلافاصله پس از وقوع این حادثه تلخ، اقدامات قضائی خود را آغاز کرد و در همین رابطه پرونده ای در دادسرای مرکز استان کرمان تشکیل شده است.

رئیس شورای قضائی استان کرمان  با ابراز نهایت تاسف و تاثر، مراتب تسلیت ریاست قوه قضائیه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را به خانواده داغدار این عزیزان  اعلام و ابلاغ  و از ذات اقدس الهی برای آن مرحومان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل از درگاه خداوند سبحان مسئلت کرد.

نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان اطمینان خاطر داد: قوه قضائیه در استان کرمان با جدیت پیگیر مطالبات و حقوق قانونی جانباختگان و آسیب دیدگان این حادثه است.

این مقام ارشد قضائی با اعلام اینکه تحقیقات تکمیلی وتخصصی از سوی دادسرای کرمان در حال انجام است، افزود: با دستور آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه رسیدگی به حادثه کرمان در دستور کار ویژه دستگاه قضایی در استان کرمان قرار دارد.

به گزارش ایسنا، رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه امام جمعه، رئیس دادگستری، دادستان و فرماندار بافت با حضور در منزل خانواده های مرحوم حمزه نژاد و ایران پور در شهرستان بافت از بازماندگان حادثه تشییع پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی مراتب تالم وتاثر حضرت آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه را اعلام کردند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

پزشکی قانونی گواهی فوت‌های توهین‌‌آمیز حادثه کرمان را گردن نگرفت!

سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد:  گواهی فوت‌های منتشر شده حادثه کرمان جزو هیچ یک ا...

پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی در آغوش خاک قرار گرفت

پیکر مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی پس از انجام طرح انتقام سخت و حمله موشکی سپاه به موا...

خاکسپاری پیکر مطهر سردار سلیمانی در کرمان +فیلم و عکس

پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش شب گذشته بعد از وداع مردم شهر مقدس ق...

چطور انتقام قاسم سلیمانی را بگیریم و در زمین آمریکا بازی نکنیم؟

آن چه حسین دهقان تشریح می‌کند همان حق دفاع مشروع است که در حقوق بین الملل و عرف سیاست...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news