اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 03 اسفند 1398
30 دی 1398 30 دی 1398
16:57 16:57

مدیرعامل پرسپولیس: با فیفا جلسه‌ مشترک میگذاریم/ AFC زورگویی میکند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید مسئولان فوتبال ایران درخواست کرده‌اند که برای حل مشکل میزبانی تیم‌های ایرانی، جلسه‌ای مشترک با رییس فیفا برگزار شود.

انصاری‌فرد

به گزارش سلام نو، محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از جلسه در فدراسیون فوتبال برای تصمیم‌گیری درباره حضور تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: ما بازی نمی‌کنیم و این موضع هر چهار باشگاه است.

او درباره پیشنهاد AFC مبنیبر این که تیم‌های ایرانی سه بازی رفت را در خانه حریفان برگزار کنند تا درباره سه بازی دور برگشت تصمیم گیری شود هم توضیح داد: تضمینی وجود ندارد. آمدیم و بازی‌های رفت برگزار شد و در بازی‌های برگشت اعلام کردند که امنیت وجود ندارد. زیر بار ظلمی که AFC علیه ایران روا داشته نمی‌رویم. همچنان می‌گوییم که باید هواداران ما در بازی‌های خانگی حضور داشته باشند و غیر از این هم قبول نمی‌کنیم.

انصاری‌فرد اضافه کرد: اگر ما این موضوع را بپذیریم اولا به غرور ملی‌مان آسیب زده می‌شود و تیم‌های ما نتیجه نمی‌گیرند و خستگی بیش از حدی به تیم‌های ما وارد می‌شود و از هر دو طرف بازنده می‌شویم. هم غرور ملی را از دست می‌دهیم و هم نتیجه نمی‌گیریم. از نظر ملت ما هم این قابل قبول نیست و هواداران ما نمی‌پذیرند. ما روی حرف خودمان هستیم. البته در این جلسه تصمیم گرفتیم با وجود اینکه AFC  ظالمانه برخورد می‌کند باب مذاکره را باز بگذاریم. هم از آقای اینفانتینو و هم از آقای شیخ سلمان و هم از دبیرکل AFC خواهش کردیم جلسه‌ای بگذارند و گفت‌وگو و مذاکره کنیم تا ان‌شاءالله به یک تفاهم برسیم./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

توافق پرسپولیس با ایرانسل

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد چاپ آرم بانک گردشگری روی پیراهن این تیم با  توافقی بین این ...

حمله اینستاگرامی بازیکنان پرسپولیس به مدیریت

سه روز مانده به دربی 92، بازیکنان پرسپولیس در اقدامی هماهنگ و مشابه در استوری اینستاگ...

AFC میزبانی تیم های ایرانی را به رسمیت شناخت

کنفدراسیون فوتبال آسیا در برنامه جدید اعلام شده دیدار های لیگ قهرمانان آسیا، میزبانی ...

اصلاح بیانیه سایت AFC /میزبانی تیم‌های ایرانی صددرصد شد

با اصلاح بیانیه AFC شرط امنیتی برای میزبانی تیم‌های ایرانی در دور برگشت لیگ قهرمانان،...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news