اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 اسفند 1398
30 دی 1398 30 دی 1398
20:28 20:28

احتمال جدایی مرد سال فوتبال دنیا از رئال

با مطرح شدن نام هایی چون دنی فن دبیک، پل پوگبا و فابین رویز برای انتقال به رئال مادرید، احتمال جدایی لوکا مودریچ بیشتر از گذشته شده است.

به گزارش سلام نو، نام لوکا مودریچ در سال های اخیر همیشه در لیست خرید نراتزوری قرار داشته و مدیران اینتر خواهان انتقال مرد سال جهان در سال 2018 بوده اند، اما نشریه اسپورت مدعی شد اینتر این بار جدی تر از همیشه قصد دارد در تابستان پیش رو برای جذب این هافبک کروات اقدام کند.

قرارداد لوکا مودریچ با باشگاه رئال مادرید در تابستان سال 2021 به پایان می رسد و اگر طرفین تمایلی به تمدید نشان ندهند، احتمالا کهکشانی ها مجبور به فروش مودریچ در تابستان 2020 خواهند شد. آنتونیو کونته معتقد است تیمش به یک رهبر باتجربه در میانه میدان نیاز دارد و حضور بازیکنی در کلاس لوکا مودریچ می تواند توان این تیم در خط میانی را افزایش دهد.

اینتر در تابستان سال 2018 نیز تا آستانه جذب لوکا مودریچ پیش رفت، اما رئال مادرید در آن مقطع به تازگی کریستیانو رونالدو را از دست داده بود و مجوز خروج دیگر ستاره بزرگش را صادر نکرد. البته لوکا مودریچ در فصل جاری زیر نظر زین الدین زیدان تولد دوباره ای یافته و در نتایج درخشان رئال مادرید در هفته های اخیر نقش ویژه ای ایفا کرده است. اما با مطرح شدن نام هایی چون دنی فن دبیک، پل پوگبا و فابین رویز برای انتقال به رئال مادرید در تابستان پیش رو، احتمال جدایی لوکا مودریچ بیشتر از گذشته شده است./  ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

دوئل زیدان و گواردیولا در برنابئو/ بازگشت رونالدو آماده به اروپا

دیدارهای دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان‌اروپا با دو دیدار در کشورهای اسپانی...

دو غایب بزرگ رئال مادرید برای دیدار با سیتی

دقایقی پیش لیست رئال مادرید برای بازی فردا برابر منچسترسیتی منتشر شد که خامس رودریگز ...

رئال مادرید در آستانه ال کلاسیکو بازیکن دیگری از دست داد

بازیکن برزیلی تیم رئال مادرید که امروز برای تیم دوم این باشگاه به میدان رفته بود با د...

تمایل رحیم استرلینگ برای پیوستن به رئال

بازیکن منچستر سیتی در مورد شایعه پیوستنش به رئال مادرید گفت: من الان در سیتی خوشحالم ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news