اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 اسفند 1398
01 بهمن 1398 01 بهمن 1398
14:46 14:46
اختصاصی سلام نو؛

میانجیگری معاون اول رییس جمهور برای برگزاری دیدار استقلال و الکویت در ایران

اسحاق جهانگیری طی مذاکراتی با مسئولان کویتی آن‌ها را راضی کرده تا برای برگزاری دیدار پلی‌‌آف استقلال و الکویت، آن‌ها به ورزشگاه آزادی بیایند.

سلام نو- سرویس ورزشی: شب گذشته باشگاه‌های ایرانی با ارسال نامه‌‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردند که به هیچ وجه حاضر نیستند حتی در دیدارهای پلی‌آف به مصاف حریفان خود بروند و حتی 2 باشگاه استقلال و شهرخودرو هنوز بلیتی برای سفر به قطر و برگزاری بازی اعلام نکردند.

با وجود این و در حالی که به نظر می رسید قرار نیست تیم‌های ایرانی در فصل 2020 لیگ قهرمانان آسیا بازی کنند، بنا بر شنیده‌های سلام نو، حالا اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور پا پیش گذاشته و طی مذاکراتی با کویتی‌ها از آن‌ها خواسته است تا برای بازی با استقلال به ایران بیایند تا ضمن برگزاری دیدار پلی‌آف 2 تیم، ایران امنیت خود را ثابت کند و نشان دهد هیچ مشکلی ناامنی وجود ندارد.

مذاکراتی که روند مثبتی را طی کرده و باشگاه کویتی به صورت شفاهی به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که حاضر است در ورزشگاه آزادی به مصاف حریف ایرانی خود برود. با وجود این که این حرف باشگاه الکویت به صورت کتبی به دست فدراسیون فوتبال نرسیده است، این فدراسیون آماده است تا با ارسال نامه‌ای به AFC آمادگی خود را برای این دیدار اعلام کند و برگزاری بازی پلی‌آف 2 تیم را بر عهده بگیرد.

اگر AFC با این تعامل فوتبال ایران و کویت موافقت کند، روند مثبتی در قضیه گرفتن حق میزبانی ایرانی‌ها اتفاق می‌افتد و شاید حتی شهرخودرو بتواند در مشهد پذیرای الرافع بحرین باشد.

اخبار مرتبط

icon news

استقلالی ها خواستار لغو بازی با گل گهر / به سیرجان نمی‌رویم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با انتشار نامه ای خواستار لغو بازی با گل گهرسیرجان شد...

استقلال بهترین تیم ایران شد

بر اساس آخرین رده بندی سایت clubworldranking، تیم فوتبال استقلال  تهران به عنوان بهتر...

بازی های هفته بعدی لیگ برتر هم بدون تماشاگر برگزار می شوند

سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد که بازی های هفته بیست و یکم لیگ برتر تا اطلاع ثانوی ...

مهلت فدراسیون فوتبال به سپاهان و پرسپولیس

فدراسیون فوتبال طی ابلاغیه‌ای خطاب به دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس به آنان دو روز مهلت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news