اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 اسفند 1398
01 بهمن 1398 01 بهمن 1398
16:41 16:41

"روز صفر" فیلمی مهیج و تامل برانگیز در جشنواره فیلم فجر

آرشا اقدسی ، بدلکار مطرح سینمای ایران از حضور در فیلم سینمایی "روز صفر " به کارگردانی سعید ملکان سخن گفت .

به گزارش سلام نو ، بدلکار دو فیلم «خروج» و «روز صفر» در گفت: فیلم سینمایی «روز صفر» سعید ملکان بدون شک یکی از بهترین های جشنواره فیلم فجر امسال است، کارهای بسیار ویژه ای در این اثر انجام داده ایم و بدلکاری در آن بسیار پیچیده و هیجان انگیز بوده است، این فیلم نخستین تجربه کارگردانی سعید ملکان است اما وی بسیار مسلط کارش را انجام داده است.

ارشا اقدسی بدلکار سینما و تلویزیون پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه سینما گفت: امسال در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر دو فیلم دارم اما متاسفانه امسال نیز چون سالهای گذشته بدلکاران در این رویداد مهم سینمایی در بخش جوایز جایگاه تعریف شده ای ندارند. کماکان همچون سالهای گذشته با وجود درخواست های فراوان هنوز بخش بدلکاری در سینما جدی گرفته نشده است.

وی درباره همکاری با «ابراهیم حاتمی‌کیا» تاکید کرد: حضور در فیلم سینمایی «خروج» به عنوان بدلکار دومین تجربه من با این کارگردان سینما بود، فیلم سینمایی «خروج» فیلم بسیار خاص و عجیبی است که مطمئناً در جشنواره فیلم فجر اتفاقات خوبی را تجربه می‌کند.

این بدلکار سینما در مورد دومین فیلم خود در جشنواره فیلم فجر امسال افزود: فیلم سینمایی «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان را در جشنواره امسال دارم که بدون شک یکی از بهترین های جشنواره فیلم فجر امسال خواهد بود، کارهای بسیار ویژه‌ و هیجان‌انگیزی در این اثر انجام داده‌ایم و بدلکاری در آن بسیار پیچیده و جذاب بوده است، این فیلم نخستین تجربه کارگردانی سعید ملکان است اما وی بسیار مسلط کارش را انجام داده است.

وی در همین رابطه ادامه داد: سابق بر این تجربه همکاری های فراوانی را با ملکان داشته ام، وی بسیار فرد شریفی بوده و از جمله خصلت هایی که همواره با آن ارتباط برقرار می کنم ایده پذیری و مشورت پذیری وی در هنگام کار است.

اقدسی به همکاری مجدد خود با «کمال تبریزی» نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در فیلم «دست انداز» به کارگردانی کمال تبریزی نیز حضور داشتم، تجربه همکاری با کمال تبریزی همیشه برای من لذتبخش و شیرین بوده است، اتمسفر گروه پشت صحنه آثار کمال تبریزی خیلی خوب است و به طور معمول گروهی که در کنار خود جمع می‌کند گروه بسیار کاربلد و درجه یک  هستند. کار کردن با کمال تبریزی همواره برای من دلچسب بوده و در فیلم جدید وی نیز بار دیگر این فضای خوب برایم ساخته شد./ میزان

اخبار مرتبط

icon news

جدول ارزشیابی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از نگاه منتقدین و نویسندگان پایگاه خبری سلام نو

چند روزی از اختتامیه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر گذشته می گذرد و فرصت خوبی است که بعد...

نقد فیلم «خروج» / فاصله گرفتن حاتمی کیا از دوران اوجش / فیلمی جاده ای و خسته کننده

ابراهیم حاتمی کیا همواره حضور پر سر و صدایی در ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر داشته است...

نقد فیلم «خون شد» / فیلمی ضعیف در کارنامه مسعود کیمیایی

«خون شد» سی امین اثر مسعود کیمیایی کارگردان سرشناس فیلم‌های جریان ساز سینمای ایران بع...

نقد فیلم «لباس شخصی» / فیلمی پیچیده همانند حزب توده

لباس شخصی فیلمی سیاسی و تاریخی است که به اتفاقات دهه شصت و فعالیت حزب توده در ایران م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news