اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 اسفند 1398
01 بهمن 1398 01 بهمن 1398
17:09 17:09

گزینه پرسپولیس در تست پزشکی استقلال رد شد!

هافبک اهل مالی که در نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود و بعد از حضور در تهران و تست پزشکی استقلال رد شد!

به گزارش سلام نو، استقلال برای تقویت خود در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب مدافع استرالیایی – نیجریه‌ای بودند و با دعوت از برنی ایبینی، بعد از توافقات اولیه او را برای تست‌های پزشکی روانه ایفمارک کردند. در این تست پزشکی در نهایت مشخص شد که این بازیکن شرایط حضور و عقد قرارداد با استقلال را ندارد.


اما اکنون ماجرای جالب توجه دیگر از این باشگاه به گوش می‌رسد؛ گفته می‌شود باشگاه استقلال پیش از این برنی ایبینی با مادیبو مایگا نیز برای حضور در این باشگاه به توافقاتی دست یافته بود. ماجرا زمانی جالب‌تر می‌‎شود که بدانیم این هافبک اهل مالی در نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه پرسپولیس نیز قرار گرفته بود و بعد از حضور در تهران و تست پزشکی رد شده بود!


باشگاه استقلال اما بی توجه به این موضوع و سابقه عدم قبولی این بازیکن در تست پزشکی بار دیگر با او مذاکره کرد و اینبار به قصد آبی‌پوش کردن این هافبک مالیایی مقدمات حضور او در تهران را فراهم کرد. حضور بی سر و صدای مایگا در تهران که به نظر می‌رسد بی ارتباط به ماجرا عدم توافق و مشکلات پزشکی او در زمان مذاکره با پرسپولیس نداشته باشد، بار دیگر با همان پاسخ تست پزشکی همراه شده است و این بازیکن با این شرایط نتوانست با استقلال نیز به توافق دست یابد و بار دیگر تهران را بی نتیجه ترک کرد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

شکایت کالدرون از پرسپولیس به فیفا رسید

مدیرعامل پرسپولیس از شکایت گابریل کالدرون (سرمربی آرژانتینی نیم فصل اول این باشگاه) ب...

پرسپولیس از دیگر مدعیان فاصله گرفت/ شکست شاگردان سرآسیایی در آزادی

تیم فوتبال پرسپولیس توانست با پیروزی برابر شهرخودرو فاصله اش با دیگر مدعیان قهرمانی ر...

برد پر گل پرسپولیس برابر شهرخودرو در پایان نیمه اول

تیم پرسپولیس در هفته ای که دیگر مدعیان امتیاز از دست داده اند از این فرصت به نحو احسن...

رأی بازی جنجالی نقش جهان به نفع کدام تیم صادر شده؟

شواهد نشان می‌دهد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره نتیجه بازی جنجالی سپاهان و پرس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news