اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 30 بهمن 1398
01 بهمن 1398 01 بهمن 1398
23:16 23:16

مهاجم تیم ملی عمان سپاهانی می شود

باشگاه سپاهان ضمن تایید خبر حضور محسن الغسانی در ایران، عنوان کرد در صورت قبولی او در تست‌های پزشکی با او قرارداد امضاء می‌کند.

به گزارش سلام نو، سپاهان که یکی از پُرکارترین تیم‌های نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران بود و توانست محمد طیبی، مهدی ترکمان و در نهایت سروش رفیعی را جذب کند، اکنون به دنبال عقد قرارداد با یک مهاجم خارجی به‌عنوان سهمیه آزاد فیفا است تا قدرت هجومی تیمش را بالا ببرد.

طلایی پوشان که در حال حاضر نفرات خطرناک زیادی در خط حمله ازجمله کی‌روش استنلی، سجاد شهباززاده، علی قربانی و ... را دارند، با محسن الغسانی وارد مذاکره شده و به توافق نهایی با این مهاجم ۲۲ ساله تیم ملی عمان رسیده‌اند.

محسن الغسانی که عضو باشگاه السویق، تیم نهم جدول لیگ حرفه‌ای عمان است، در این فصل با به ثمر رساندن ۶ گل، بهترین گلزن تیمش بوده و علاوه بر آن در تیم ملی این کشور نیز عملکرد نسبتا خوبی داشته است.

این مهاجم که جزو سهمیه‌های زیر ۲۳ سال محسوب می‌شود، در فصل ۲۰۱۹ رقابت‌های AFC Cup موفق به زدن دو گل در دو مسابقه برای السویق شده و در مرحله مقدماتی جام جهانی نیز دو گل برای تیم ملی عمان در دیدار با افغانستان و هند به ثمر رسانده است.

محسن الغسانی در جام ملت‌های ۲۰۱۹  نیز در دو مسابقه برای تیم ملی عمان به میدان رفت و توانست دو گل برابر ازبکستان و ترکمنستان بزند.

این مهاجم در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۸۸ دقیقه مقابل تیم ملی ایران بازی کرد و توانست در ثانیه ۵۵ آن مسابقه که با برتری ۲ بر صفر شاگردان کارلوس کی‌روش همراه بود، یک پنالتی از سید مجید حسینی بگیرد؛ پنالتی‌ای که احمد مبارک آن را هدر داد.

باشگاه سپاهان ضمن تایید خبر حضور محسن الغسانی در ایران، عنوان کرد در صورتی که این مهاجم عمانی فردا چهارشنبه، تست‌های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد، با او قرارداد امضاء می‌کند.

در صورتی که محسن الغسانی با طلایی پوشان اصفهان قرارداد ببندد، تبدیل به نخستین بازیکن عمانی در لیگ برتر ایران خواهد شد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

قلعه نویی باید بین سپاهان و تیم ملی یکی را انتخاب کند

فدراسیون فوتبال برای اعلام نام سرمربی تیم ملی منتظر پاسخ مثبت قلعه نویی و سپاهان است ...

نشست سه جانبه برای حضور قلعه نویی در تیم ملی!

قرار است فردا نشستی میان سران فدراسیون فوتبال با قلعه‌نویی و نمایندگان باشگاه سپاهان ...

قلعه‌نویی:‌ گزینه اول و دوم و سوم من سپاهان است

قلعه‌نویی گفت:‌ فدراسیون برای تیم ملی یک بار با من صحبت کرد من هم در جواب تیم ملی گفت...

آرزوهای برانکو در عمان

برانکو بعد از حرف و حدیث های فراوان بالاخره مقصدش را به سمت عمان تغییر داد. او امیدوا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news