اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 03 اسفند 1398
03 بهمن 1398 03 بهمن 1398
11:52 11:52

حادثه برای ۲ دستگاه اتوبوس در اسلام آباد غرب

سرهنگ «محمد حیدری»  رییس پلیس راه استان کرمانشاه،  از وقوع سانحه رانندگی برای ۲ دستگاه اتوبوس حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته در کیلومتر هفت محور ایلام به حمیل خبر داد.

حادثه رانندگی برای اتوبوس زائران پاکستانی در حمیل اسلام آباد غرب رخ داد و 80 زائر در سلامت کامل به سر می برند.

واژگونی اتوبوس زائران پاکستانی در اسلام آباد غرب

به گزارش سلام نو، رییس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع سانحه رانندگی برای ۲ دستگاه اتوبوس حامل ۸۰ زائر پاکستانی در محور حمیل خبر داد و گفت: همگی آنها در سلامت به سر برده و پس از ارایه خدمات لازم به سفر خود ادامه دادند.

سرهنگ «محمد حیدری» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته (چهارشنبه -۲ بهمن) در کیلومتر هفت محور ایلام به حمیل رخ داد.

وی در تشریح جزییات این حادثه افزود: ۲ دستگاه اتوبوس متعلق به زائران کشور پاکستان که در مسیر برگشت از کربلای معلی بودند در حوالی شهر حمیل از توابع شهرستان اسلام آبادغرب دچار حادثه شدند.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: اتوبوس نخست به علت لغزنده بودن جاده، از مسیر اصلی خود منحرف و در حاشیه راه در گل و لای متوقف می شود.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: به دنبال وقوع این سانحه، راننده اتوبوس دوم با مشاهده حادثه رخ داده قصد توقف خودروی خود به منظور کمک را دارد که به علت لغزنده بودن سطح جاده از پشت سر به اتوبوس همراه خود برخورد می کند.

وی گفت: به علت این برخورد، یکی از سرنشینان اتوبوس دوم از ناحیه سر به شکل سطحی مصدوم و به صورت سرپایی تحت درمان و مداوا قرار می گیرد.

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: به دنبال این اتفاق، همه ۸۰ سرنشین ۲ دستگاه اتوبوس به سرعت و با همکاری پلیس راه و شهرداری حمیل در زائرسرای این شهر اسکان داده شده و خدمات لازم به آنها ارایه شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه صبح امروز (پنجشنبه) اتوبوس اول که صدمه خاصی ندیده بود همراه با مسافرانش به سفر خود ادامه داد، افزود: برای مسافران اتوبوس دوم نیز که خودروی آنها به علت شکستن شیشه جلو و نیاز به تعمیر قادر به ادامه مسیر نبود یک دستگاه اتوبوس کرایه و آنها نیز عازم مقصد خود شدند.

وی در پایان از رانندگان خواست با توجه به لغزنده بودن اکثر جاده های استان به دنبال بارش شدید برف و باران طی ۷۲ ساعت اخیر، با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

مرگ وحشتناک مرد 30 ساله در تهران

 سرهنگ "احسان مومنی" رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت، از مرگ عابر پیاده 30 ساله در اثر...

تصاف مرگبار پراید با کامیونت در همدان

داوود مرادی مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ، از تصادف خودروی سواری پراید با کام...

برخورد 3 خودرو در فارس قربانی گرفت

سرهنگ "عبدالهاشم دهقانی" رئیس پلیس راه شمالی استان فارس، از برخورد 2 دستگاه پژو 405 ب...

تصادف وحشتناک 206 با تیر چراغ برق+عکس

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: یک خودروی ۲۰۶ در اتوبان امام علی در...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news