اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 اسفند 1398
06 بهمن 1398 06 بهمن 1398
14:22 14:22

روحانی زودتر وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را معرفی کند

حسین نقوی عضو فراکسیون ولایی مجلس با اعلام اینکه در فصل کشت و برنامه ریزی برای دامداری و هنوز دولت وزیر پیشنهادی خود را برای وزارتخانه معرفی نکرده گفت: از دولت می‌خواهیم هر چه سریعتر این کار را انجام دهد.

نقوی حسینی

به گزارش سلام نو، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس، گفت: دامداری و کشاورزی در کشور به عنوان یکی از ارکان اصلی استقلال محسوب می‌شود. متاسفانه این بخش‌ها در سال‌های اخیر مورد کم لطفی قرار گرفت.

وی افزود: در شرایط کنونی در فصل کشت و برنامه ریزی برای دامداری قرار داریم اما هنوز دولت وزیر پیشنهادی خود را برای وزارتخانه معرفی نکرده هر چه سریعتر این کار انجام شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: در شرایط کنونی دام‌های پرواری روی دست دامداران باقی مانده است. آنها حدود ۱.۵ برابر قیمت خرید برای این دام‌ها هزینه کرده‌اند. این مسئله موجب می‌شود که دیگر در فصل‌های بعدی دام پرورش ندهند و این موضوع در دو سال آینده کشور را دچار بحران تامین گوشت می‌کند.

نقوی حسینی اظهار کرد: در شرایط کنونی کشاورزان برای تامین سم، کود، ماشین‌آلات و آب کشاورزی دچار مشکلات زیادی هستند و قیمت خرید محصولات کشاورزی از جمله گندم بسیار پایین است که این موضوع باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

نماینده مردم ورامین در پایان اضافه کرد: جامعه فرهنگیان و معلمان نسبت به نوع اجرای قانون رتبه بندی معترض هستند. دولت طرح درستی را برای این موضوع مورد توجه قرار دهد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

هدف قراردادن هواپیما پشت پرده‌هایی دارد! + فیلم

نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در صحبت‌هایی نکاتی جدید در مورد...

نماینده مجلس: آمریکا افول می کند/ نباید مذاکره کرد

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار کرد که ایالات متحده با برجام یا بدون آن هم...

تقابل ایران و آمریکا همه جانبه است

به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، چالش‌ها و مشکلات دو کشور ایران و...

نقوی حسینی: شفاف سازی کنیم راحت‌تر تحریم مان می‌کنند!

به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی ‌و سیاست خارجی مجلس، تحریم‌ منابع مالی کشور ‌یکی از ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news