اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 اسفند 1398
07 بهمن 1398 07 بهمن 1398
20:22 20:22

مهدی پاشازاده از هواداران بوکانی شدیدا کتک خورد

چند هوادار و لیدر منتسب به تیم بوکان با مشت به گیجگاه و صورت پاش‌ازاده زدند تا جاییکه وی تا آستانه بیهوشی پیش‌رفت.

به گزارش سلام نو، اتفاقات عجیبی در دیدار شهرداری ماهشهر و سردار بوکان به وقوع پیوسته که دیگر کسی برایش نتیجه این دیدار اهمیت چندانی ندارد و مهم وقایعی است که صحنه‌های زشت و تاسف برانگیز را در بوکان رقم زده است.

دو تیم شهرداری ماهشهر و سردار بوکان از سری مسابقات لیگ دسته دوم، امروز در بوکان بازی داشتند اما جنجال زننده حرف اول بازی امروز بود، ماهشهری‌ها در نقل و انتقالات نیم‌فصل گلر تیم سردار بوکان را به خدمت گرفتند و این انتقال باعث ناراحتی هواداران تیم رقیب شده بود.

پیش از شروع بازی، هواداران سردار بوکان مانع از حضور بازیکنان شهرداری ماهشهر در زمین شدند و شعارهای عجیب و تاسف برانگیزی از سوی آنها علیه اعضای تیم میهمان سر داده شد و همچنین گلر سابق خود را تهدید کردند.

در ادامه و با وجود همه این مسائل، با آرام شدن جو، مهدی پاشازاده بازیکنانش را برای گرم کردن به زمین فرستاد که با گلوله‌ای برفی از آن‌ها از سوی هواداران پذیرایی شد. با تمام این اتفاقات بازی انجام شد اما ماجرای درگیری در بین دو نیمه بود، زمانیکه مهدی پاشازاده قصد ورود به رختکن به عنوان اولین نفر را داشته، با درب‌های باز رختکن مواجه می‌شود و در ادامه چند هوادار و لیدر منتسب به تیم بوکان در رختکن حاضر بوده‌اند و با مشت به گیجگاه و صورت وی زدند تا جاییکه وی تا آستانه بیهوشی پیش‌رفته است.

حضور بازیکنان دیگر و بقیه مسئولین تیم شهرداری در رختکن باعث می‌شود تا این هواداران به بیرون هدایت شوند اما بین دو نیمه، یک ساعت تاخیر ایجاد می‌شود و پس از 60دقیقه دو تیم به زمین بازگشتند که در پایان تلاش دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا شاگردان پاشازاده از این ورزشگاه جنجالی دست پر به خوزستان باز گردند. با این تساوی تیم سردار در رده سوم و تیم شهرداری در رده پنجم جدول باقی ماندند و هر دو شانس زیادی برای صعود به لیگ یک خواهند داشت.


این اتفاقات البته در انتهای بازی نیز ادامه داشت و هواداران بوکان بیرون از رختکن و ورزشگاه منتظر بازیکنان تیم حریف بودند و تا ساعتی پس از بازی، تیم میهمان در رختکن محبوس بوده است./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

اظهارات پاشازاده درباره ضرب و شتمش به دست هواداران بوکانی

سرمربی شهرداری ماهشهر در خصوص اتفاقات بازی امروز برابر سردار بوکان اظهار کرد: حتما با...

ورود یگان ویژه برای آرام کردن آشوب در مسابقه لیگ دسته یک+ فیلم

درگیری های بعد از بازی نود ارومیه با آلومینیوم اراک منجر به دخالت یگان ویژه شد.

پاشازاده: می خواهیم پرسپولیس را ببریم!

سرمربی شهرداری ماهشهر می‌ گوید تیمش مقابل پرسپولیس حرف‌ هایی برای گفتن خواهد داشت و م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news