اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 04 اسفند 1398
08 بهمن 1398 08 بهمن 1398
14:06 14:06
ذوالقدر در تذکر شفاهی:

وزیر ورزش باید در برابر مهاجرت نخبگان ورزشی پاسخگو باشد

فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران در تذکری خطاب به وزیر ورزش نسبت به مهاجرت تعدادی از نخبگان ورزشی انتقاد کرد و خواهان پاسخگویی وزیر در ارتباط با موج گسترده مهاجرت شد.

مهاجرت نخبگان ورزشی هیچ توجیهی ندارد/ وزیر ورزش پاسخگو باشد

نماینده مردم تهران نسبت به مهاجرت تعدادی از نخبگان ورزشی انتقاد کرد و خواهان پاسخگویی وزیر ورزش در این خصوص شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیده فاطمه ذوالقدر در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۸ بهمن) مجلس شورای اسلامی با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه (س) ریحانه النبی و اسوه انسانیت، در تذکری شفاهی گفت: با وعده وعیدها رزق سفره‌های یک‌صدهزار کارگر که بین ۲ تا ۱۱ ماه است حقوق دریافت نکرده اند، تامین نخواهد شد. آقای نوبخت، عدم تامین اعتبار صرفاً ۳۵ میلیارد تومانی که سال گذشته قول آن را داده اید، چه توجیهی دارد و چرا تاکنون در این زمینه اقدامی نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای نوبخت بانک‌ها پذیرفته اند که ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار را در صورت تامین وثیقه به کارفرمایان پرداخت کنند، همه پای کار هستند، شما هم به وعده ها وفا کنید.

وی خطاب به رئیس‌جمهور افزود: فقر بیش از نیمی از خانواده‌ها را تهدید می‌کند، این ملت حق داشتن زندگی شرافتمندانه را دارند. اعتراض‌ها را بحق گفتند اما فقط وعده شنیدند، نگذارید با بی‌برنامگی آب در آسیاب بدخواهان ریخته شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین در تذکری خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: آقای سلطانی فر؛ چرا وضعیت طوری شده که نخبگان ورزشی آخرین امید خود را در زیر پرچم غیر جست‌وجو می کنند؟ مهاجرت تعدادی از نخبگان ورزشی چه توجیهی دارد؟

ذوالقدر اضافه کرد: نباید اجازه دهیم در سرزمینی که به برکت افرادی چون سردار سلیمانی سربلند است، با کم‌تدبیری، خسران‌ها وارد شود، لذا وحدت و انسجام ملی تنها راه گذار از این شرایط سخت است.

نماینده مردم تهران بیان کرد: ارجحیت‌های جناحی و انتخاباتی با نادیده گرفتن منافع ملی یقیناً سرمایه‌ها را تخریب و فرصت‌ها را به تهدید تبدیل می‌کند.

اخبار مرتبط

icon news

قانون اساسی اجازه حذف زبان انگلیسی را نمی دهد

به گفته یک نماینده مردم تهران در مجلس، پیشنهاد حذف زبان انگلیسی از نظام آموزشی و واگذ...

روز اول ماه صفر به نام «منع خشونت علیه زنان» نام‌گذاری شود

از وزیر فرهنگ و ارشاد خواسته شد روز اول ماه صفر به عنوان «منع خشونت علیه زنان» نام‌گذ...

ذوالقدر: رییس‌جمهور در قالب نامه‌ای دستور برداشت دو میلیارد یورو معادل ۲۷۰۰۰ میلیارد تومان را از صندوق توسعه ملی صادر کرده است

 نماینده مردم تهران در مجلس گفت:   حجم خسارتهای سیل نوروزی تا این لحظه بالغ بر ۳۰ هزا...

طرح دو فوریتی مجلسی ها برای جبران خسارات سیل

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از تهیه طرح دو فوریتی برای جبران خسارات ناشی از س...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news