اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 اسفند 1398
08 بهمن 1398 08 بهمن 1398
14:35 14:35

ذوالنوری:آقای رئیس جمهور انسجام مردم را از بین نبرید

مجتبی ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رئیس جمهور شما امروز در ذهن مردم شبهاتی را در مورد انتخابات ایجاد می‌کنید، از شما می‌خواهیم انسجام مردم را از بین نبرید.

حجت الاسلام ذوالنور‌ی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سخنان اخیر رئیس جمهور انتقاد کرد و گفت: از شما می‌خواهیم انسجام مردم را از بین نبرید.

به گزارش سلام نو، مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه امروز مجلس گفت: آقای رئیس جمهور اکنون در آستانه حماسه بزرگ مردمی انتخابات قرار داریم نیاز به وحدت و انسجام را مورد توجه قرار دهیم قانون اساسی شورای نگهبان را مفسر خود قرار داده و برنامه داخلی این شورا را در اختیار خودش گذاشته است. شما امروز در ذهن مردم شبهاتی را ایجاد می‌کنید و انتخابات را به انتصابات تشبیه کرده اید.

وی افزود: آدم های زیادی در کشور وجود دارند لذا اگر واقعا انتصابات وجود داشت نظام اجازه می‌داد امروز شما در کرسی ریاست جمهوری بنشینید؟

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: چرا ذهن مردم را خراب می‌کنید؟ می‌گویید که حقوقدان هستید اگر یک بار هم قانون اساسی را مطالعه کرده بودید این حرف را نمی‌زدید. از شما می‌خواهیم انسجام مردم را از بین نبرید.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

انتقاد تند ضرغامی از اعلام نشدن میزان مشارکت در انتخابات!

عزت الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما واکنش تندی به اعلام نشدن میزان مشارکت در ...

رهبر انقلاب از ملت ایران در پی امتحان بزرگ انتخابات تشکر کردند

 رهبر انقلاب از درخشش مطلوب ملت ایران در امتحان بزرگ انتخابات و ناکام گذاشتن فرصت‌طلب...

مردم برای تعیین ترکیب مجلس آینده به سر صندوق رای رفتند / از خاتمی و روحانی تا رئیسی رای خود را به صندوق انداختند / شمارش آرا آغاز شد

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری ساعت 8 صبح روز ج...

لیست‌های انتخاباتی در یک نگاه + اسامی

در ساعات پایانی پیش از رای گیری بسیاری از افراد با وجود اینکه قصد رای دادن دارند هنوز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news