اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 اسفند 1398
08 بهمن 1398 08 بهمن 1398
15:43 15:43

تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اسفند تغییر کرد

سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند ماه سال جاری بخاطر انتخابات از یکم به چهارم اسفند ماه تغییر کرده است.

سردار مهری

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند ماه سال جاری با انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،تاریخ اعزام این دسته از مشمولان از یکم به چهارم اسفند ماه تغییر کرده است.

به گزارش سلام نو، سردار تقی مهری با اشاره به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در مورد اهمیت مقوله  انتخابات مجلس شورای اسلامی که فرمودند :" انتخابات می تواند عرصه ظهور و بروز وحدت ،عقلانیت و شعور ملی باشد"، اظهار  کرد: انتخابات حقیقت عظیمی است که حضور مردم را در صحنه نشان می دهد و یکی از عرصه های نمایش همبستگی است که آحاد مردم با حضور پرشور خود می توانند لایق ترین افراد را به عنوان نماینده خود در عرصه های تصمیم گیری کشور انتخاب کنند.

وی افزود: با توجه به  همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاری با یازدهمین دوره انتخابات  نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،سازمان وظیفه عمومی ناجا به منظور حضور پرشور جوانان در انتخابات، تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان را از یکم به چهارم اسفندماه تغییر داده است.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: مشمولان فارغ التحصیل مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال جاری هستند ،می بایست روز یکشنبه چهارم اسفند ماه سال جاری، در محل و ساعتی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح تعیین شده حضور یابند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اقدامات نیروی انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن

سردار ایوب سلیمانی،جانشین فرمانده ناجا، از آماده‌باش ۲۸۰ هزار نیروی پلیس برای برگزاری...

وضعیت جوی استان‌های کشور در روز انتخابات

سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای وضعیت جوی استان های کشور را در روز انتخابات مجلس تشریح ...

بخشش اضافه خدمت سربازان به مناسبت روز پدر به کجا رسید؟

 سردارتقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، بخشش اضافه خدمت سربازان به مناس...

کمک 10 میلیاردی شهرداری برای انتخابات

علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران تاکید کرد کمک ۱۰ میلیاردی شهرداری به انتخابات مجلس بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news