اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 اسفند 1398
08 بهمن 1398 08 بهمن 1398
17:16 17:16

جهاد اسلامی به نشست مشترک تشکیلات خودگردان پیوست

جنبش جهاد اسلامی دعوت تشکیلات خودگردان فلسطین برای شرکت در جلسه فوق العاده برای بررسی راهکارهای مقابله با طرح آمریکایی «معامله قرن» را پذیرفت.

جهاد اسلامی هم دعوت تشکیلات خودگردان برای نشست فوق العاده را پذیرفت

به گزارش سلام نو به نقل از خبرگزاری فلسطینی «معا»، «خالد البطش» مسئول روابط ملی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که این جنبش در جلسه فوق العاده که قرار است امروز (سه شنبه) در رام الله برگزار شود شرکت خواهد کرد.

به گزارش رسانه های فلسطینی، جلسه فوق العاده تشکیلات خودگردان فلسطین قرار است عصر امروز (سه شنبه) ساعت هفت به وقت محلی در رام الله و همزمان با اعلام طرح ضد فلسطینی «معامله قرن» از سوی ترامپ برگزار شود.

در این جلسه، اعضای کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، کمیته مرکزی جنبش فتح و فرماندهان سرویس های امنیتی فلسطین حضور خواهند داشت.

«خلیل الحیه» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز با قدرانی از «محمود عباس» رییس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دعوت از این جنبش جهت حضور در جلسه فوق العاده در آستانه اعلام طرح سازش «معامله قرن» تاکید کرد که حماس و سایر گروه های مقاومت در آن شرکت خواهند کرد.

طرح معامله قرن که توسط دولت آمریکا ارائه شده است، شامل انضمام کامل قدس و شهرک‌های موجود در کرانه باختری به رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن حق بازگشت آوارگان فلسطینی است.

قرار است ترامپ روز سه‌شنبه پیش از دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «بنی گانتز» رهبر حزب آبی‌ سفید این رژیم، از طرح یادشده رونمایی کند./ ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

جهاد اسلامی مسئولیت حمله راکتی به جنوب اسرائیل را بر عهده گرفت

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله راکتی به جنوب اسر...

حماس: مشارکت اعراب در تهیه معامله قرن

صالح العاروری اعلام کرد بعضی از کشورهای عربی در تهیه معامله قرن شرکت داشته‌اند.

عادل الجبیر: ارتباط مخفیانه‌ای با ایران نداریم!

 عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه سعودی گفت: ریاض از تصمیم ملت فلسطین درباره معام...

جانسون: شهر قدس باید پایتخت مشترک فلسطین و اسرائیل بماند

بوریس جانسون با صدور نامه‌ای اعلام کرد شهر قدس باید پایتخت مشترک فلسطین و اسرائیل بما...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news