اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 10 فروردین 1399
13 بهمن 1398 13 بهمن 1398
14:34 14:34
امیرحاتمی:

مردم وجه تمایز قدرت در جمهوری اسلامی هستند

امیر حاتمی، وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حضور نیروهای مسلح در مناطق زلزله زده تاکید کرد که قدرت امدادرسانی نیروهای مسلح نشانگر میزان آمادگی تاکتیکی آنها است.

امیرحاتمی: قدرت امدادرسانی نیروهای مسلح نشانگر میزان آمادگی تاکتیکی آنها است

به گزارش سلام نو به نقل ازروابط عمومی وزارت دفاع، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر این که وجه تمایز قدرت در جمهوری اسلامی ایران اسلامی پشتوانه مردمی است گفت: قدرت امداد رسانی نیروهای مسلح نشانگر میزان آمادگی تاکتیکی آنها است.

امیر سرتیپ حاتمی در جلسه با  فرماندهان  نیروهای مسلح و مسئولین استانی سیستان و بلوچستان در چابهار  با موضوع کمک رسانی به مناطق سیل زده توسط نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح در حوادث گوناگون از جمله جریان سیل شیراز، استان گلستان، خوزستان و زلزله سرپل ذهاب با بسیج و پای کار آوردن ظرفیت های انسانی و تجهیزاتی خود، عشق و ارادت قلبی خود  را به مردم بزرگ ایران اسلامی هویدا ساختند.

وی اظهار داشت:  تصاویر جانفشانی نیروهای مسلح برای حفظ آرامش و امنیت مردم حادثه دیده نشان داد رابطه عمیقی بین نیروهای مسلح و ملت بزرگ ایران اسلامی  برقرار است و مردم عزیز ایران اسلامی نیروهای مسلح را تکیه گاه امن خود می دانند و نیروهای مسلح در جریان سیل سیستان و بلوچستان بار دیگر نشان داد همچون دوران دفاع مقدس و سایر صحنه های سرنوشت ساز خود را فدایی ملت می داند.

امیرحاتمی خاطرنشان کرد: وجه تمایز قدرت در جمهوری اسلامی ایران اسلامی نسبت به سایر کشورهای جهان، عمق راهبردی نیروهای مسلح که همانا  پشتوانه مردمی و اتکا به قدرت و حمایت مردمی است.

وزیر دفاع تصریح کرد:  هر چند کشور ایران به برکت انقلاب اسلامی به لحاظ تجهیزات دفاعی و نظامی به خودکفایی و خود اتکایی رسیده است ؛ لیکن تکیه گاه اصلی، قدرت و اقتدار مردمی است که نظام جمهوری اسلامی را در دنیا بی نظیر ساخته است.
وی افزود: امروز رابطه نیروهای مسلح و ملت بزرگ ایران یک رابطه عمیق، نهادینه شده و صمیمی است و مردم عزیز ایران اسلامی با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نشان دادند که قدر و منزلت رزمندگان امنیت آفرین و مدافع وطن را به خوبی و شایستگی می دانند.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه  دشمن با  تحریم های ظالمانه و ممانعت از سرمایه گذاری خارجی در کشور،  آسایش و رفاه ملت بزرگ ایران را هدف گرفته است افزود: آنها با این حربه به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی هستند که بی تردید هرگز به خواسته شیطانی خود نخواهند رسید.

وی در پایان این نشست با تقدیر از نیروهای مسلح مستقر در سیستان و بلوچستان اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، بسیج مستضعفین، مرزبانی و همه مسئولین محلی که با همدلی و هماهنگی کامل از ساعات اولیه وقوع سیل به کمک مردم شتافتندگفت: این سطح از امداد رسانی و خدمات رسانی به مردم عزیز،  نشانگر میزان آمادگی تاکتیکی نیروهای مسلح در مواقع بروز بحران است و در واقع بیانگر پای کار بودن، آماده بودن و قدرت تحرک  نیروهای مسلح در همه عرصه ها دفاعی است  که موجب کوری چشم دشمنان نظام اسلامی شده است.


اخبار مرتبط

icon news

وزیر دفاع: تحریم‌ها فرصتی طلایی برای کشور است

سرتیپ امیر حاتمی بیان کرد تحریم‌ها  یک فرصت طلایی برای شناسایی و دست‌یابی به ظرفیت ها...

وزیر دفاع دستور تولید مواد ضد عفونی‌کننده و ماسک را صادر کرد

امیر سرتیپ حاتمی در پی شیوع ویروس کرونا دستور تولید مواد ضد عفونی کننده و ماسک های به...

چگونه ایران در تحریم ۳۱۰ سامانه‌های راداری و موشکی ساخت؟

 امیر حاتمی وزیر دفاع اعلام کرد در شرایط تحریم ایران حدود ۳۱۰ قطعه برای سامانه‌های مخ...

ترور شهید سلیمانی خطای محاسباتی ترامپ بود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ترامپ با با حذف فیزیکی سردار شهید سلیمانی هزین...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news