اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 02 اسفند 1398
17 بهمن 1398 17 بهمن 1398
08:35 08:35

22 چهره مشترک در لیست پایداری‌چی‌ها و ائتلاف اصولگرایان

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری اعلام کرده است لیست شورای ائتلاف می‌تواند ۲۲ چهره مشترک با فهرست پایداری داشته باشد.

لیست پایداری و ائتلاف اصولگرایان چهره مشترک دارد

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در دیدار جمعی از فعالان فضای مجازی و موسسات رسانه‌ای با تشریح فعالیت‌های جبهه پایداری در طول سال، گفت: یکی از موضوعات مهم شورای مرکزی جبهه در سال جاری موضوع انتخابات بوده است که طی ماه‌های گذشته جلسات متعددی بصورت صمیمانه و توام با مباحثات طلبگی با شورای ائتلاف و بخصوص آقای حداد عادل داشتیم و در این نشست‌های متناوب شاخص‌ها و مبانی و معیارهای کاندیداهای اصلح و مطرح ما برای وحدت انقلابیون را با دوستان و احزاب گوناگون شورای ائتلاف در میان گذاشته ایم.


آقاتهرانی افزود: معیارهایی مطرح شدند که وجدان همه نیروهای کف خیابان و فعالان انقلاب آن‌ها را تصدیق می‌کند و بزرگان شورای ائتلاف هم آن را قبول داشته اند.

دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه خطوط قرمز پایداری در مورد تعیین فهرست به هیچ وجه منفعت‌های جناحی و حزبی و علقه‌های مرسوم تشکیلاتی نیست، تصریح کرد: در تعیین مصادیق تنها معیارهای اصلی انقلابی و شاخص‌های مهم فکری و عملی مدنظر قرار گرفته است.

آقا تهرانی ادامه داد: پایداری هم دعوت‌کننده به اشتراک حداکثری فهرست هاست بنابراین پیش دستی نکرد و صبر کرد تا دوستان شورای ائتلاف فهرست ۹۰ نفره نامزدهای مطلوب خودشان را اعلام کردند و پس از آن لیست ۶۰ نفره کاندیدای اصلح را جمع بندی و رسانه‌ای کرد.

دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی اضافه کرد: امروز فهرست شورای ائتلاف می‌تواند حداقل ۲۲ چهره مشترک با فهرست پایداری داشته باشد. چرا که دو فهرست حداقل ۲۲ چهره خوب انقلابی و مشترک دارد. یعنی بیش از دو سوم دو فهرست ائتلاف و پایداری مشترکند.

وی ادامه داد: البته ما معتقدیم اگر شاخص‌های اصولی معیار قرارگیرند و ملاک‌های فرعی و رودربایستی‌ها هم کنارگذاشته شوند می‌شود از ۲۲ نامزد مشترک به مشترکات بیشتر هم رسید و این پیروزی گفتمانی بزرگی برای مردم تهران رقم خواهد زد.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

شرکت 500 هزار تهرانی در انتخابات تا ساعت 11 قبل از ظهر

استاندار تهران ضمن ضمن انداختن رای خود به صندوق‌ اعلام کرد که تا ساعت 11 قبل از ظهر ا...

المیادین: انتخابات مجلس ایران از ساعات اولیه با استقبال مردم روبرو شده است

شبکه المیادین با پرداختن به موضوع انتخابات مجلس در ایران، گزارش داد که از ساعات اولیه...

محمد خاتمی رای خود را به صندوق انداخت +عکس

رییس دولت اصلاحات در دوره یازدهم انتخابات مجلس و نیز مجلس خبرگان شرکت کرد و با حضور د...

آیت الله «جنتی» رأی داد

دبیر شورای نگهبان امروز صبح پای صندوق های رای حاضر شد و رای خود را وارد صندوق شماره ۱...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news