اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 فروردین 1399
18 بهمن 1398 18 بهمن 1398
11:35 11:35

ویژگی های نماینده مجلس از دیدگاه مشاور رهبری و سردار نقدی

سردار حسین دهقان، مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: افراد انقلابی، متدین، جهادی و پایبند به اصول اسلامی باید وار مجلس شوند.

توصیه‌های انتخاباتی مشاور رهبری و سردار نقدی به مردم

به گزارش سلام نو، مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: تفکر انقلابی ملت های مسلمان منطقه زمینه برچیده شدن وجود فساد انگیز و تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی را فراهم می سازد.

سردار حسین دهقان پنج شنبه شب در گرامیداشت چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجلیل از خادمین شهدا کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: این شهید والامقام فرد انقلابی بود و انقلابی ماند و انقلابی عمل کرد.

وی ادامه داد: وی از پیش از انقلاب علیه حکومت ستمشاهی مبارزه می‌کرد، در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشت و پس از آن سایر نیروهای رزمی را سازماندهی کرد و مسئولیت سپاه قدس را عهده دار شد و احساس خستگی نمی‌کرد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح بیان کرد: وی پس از پایان جنگ مبارزه با اشرار و گروهک‌های تروریستی را بر عهده گرفت.

سردار دهقان افزود: شهید سلیمانی با اقدامات خود تمام برنامه ریزی آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها را در منطقه با شکست مواجه کرد به طوری که آن‌ها کینه از او به دل گرفتند و وی را با بی رحمانه ترین و جنایت کارانه ترین روش مورد حمله قرار داده و به شهادت رساندند.

وی گفت: برای شهید حاج قاسم سلیمانی رضایت خداوند، رهبری و ولایت امر مهم بود، وی صاحب نفوذ کلمه بود و هیچ گاه برای خود چیزی طلب نکرد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح بیان داشت: ملت توقع انتقام سخت از جنایت گران و خدانشناس و ضد انقلابان عامل این جنایت دارند.

سردار دهقان اظهار کرد: بنا به تعبیر رهبر انقلاب حمله سپاه پاسداران به پایگاه نظامی آمریکایی در عین الاسد عراق یک سیلی به آمریکا بود تا ملت‌های منطقه رژیم فساد انگیز و غارت گر آمریکا را از منطقه بیرون کنند.

وی بیان داشت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر آن شهید بزرگوار جلوه‌ای از قدرت الهی و پاداش این دنیا در برابر رشادت‌های او بود. این حضور بیان زنده بودن مکتب امام و انقلاب است.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح اظهار کرد: طرح معامله موسوم به قرن توسط ترامپ طراحی شد اما هیچ حمایت رسمی پیدا نکرد و در اصل برآیندی از شکست ابهت آمریکا بود.

سردار دهقان تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حمایت تمام عیار همه جانبه مردم از انقلاب اسلامی است و این حضور مقتدرانه و تعیین کننده و درهم شکننده توطئه دشمنان است.

وی افزود: کسانی می‌توانند در مجلس شورای اسلامی وارد شوند که افرادی انقلابی، متدین، جهادی و پایبند به اصول اسلامی باشند و با ایجاد فضای شور و نشاط و ترویج اخلاق به جامعه خدمت کنند.

مردم ایران برای دشمنان یک تهدید هستند

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه عامل اصلی اقتدار کشور ما که دشمنان از آن بی‌بهره‌اند مردم بصیر و ولایی ما هستند، گفت: دشمنان هم مثل ما از سلاح و تجهیزات نظامی برخوردار هستند ولی آنچه که دشمن نمی‌تواند معادل آن را تهیه کند، مردم باانگیزه و باتوان و باایمان است.

وی افزود: دشمن چون می‌داند یگانه عامل اقتدار انقلاب، حضور بابصیرت و بااستقامت مردم ما در صحنه است، از آن هراس دارد و این موضوع را برای خود یک تهدید می‌داند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه همانگونه که در مراحل قبلی به اثبات رسیده است انتخابات در ایران اسلامی یاس دشمنان را در پی دارد، تاکید کرد: دشمن هرگاه ببیند میزان مشارکت مردم در انتخابات و میزان وفاداری و حمایت آنان از نظام جمهوری اسلامی بالاست، می‌فهمد که بار دیگر نقشه‌هایش بی‌اثر خواهد شد.

نباید فریب جنگ روانی شب انتخابات را خورد

همچنین سردار محمد رضا نقدی غروب پنجشنبه در جمع اساتید و بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن طی سخنانی با اشاره به انتخابات پیش رو بر در نظر گرفتن معیارهای ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری گفت: نباید افرادی را انتخاب کرد، که می‌خواهند، با فریب و جنگ روانی در شب انتخابات پیروز میدان شوند.

وی افزود: باید افرادی شجاع، دلیر و سالم در کشور خدمت کنند، نه افراد ترسو که مقابل استکبار و نظام سلطه بترسند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی در کشور دانست و اضافه کرد: انتخاب و اداره کشور به دست خود ما سپرده شده و می‌توانیم با انتخاب درست مسیر درست را برای کشور به ارمغان آوریم.

نقدی بر پرهیز از طی مسیر دموکراسی غربی در کشور تاکید کرد و گفت: امروز تمام ارکان انقلاب اسلامی بر همان پایه‌های اولیه استوار است، در هیچ کجای دنیا چنین انقلابی نداشته و نخواهیم داشت، انقلاب اسلامی ایران تمامی خصوصیت خود را از لحاظ ارزش‌ها، اصالت‌ها، اصول و ارکان داشته و دارد و علی رغم تمام تلاش دشمنان از مسیر خود منحرف نشده است.

وی به تلاش دشمن برای تخریب و تضعیف انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز قوی‌ترین ارتش منطقه و قوی‌ترین نیروی مسلح و یکی از قوی‌ترین ارتش‌های جهان در اختیار کشور ما است و در این مسیر مستقل بوده و به هیچ کشوری وابسته نیستیم.

/مهر

اخبار مرتبط

icon news

در استان تهران ابطال رای نداشتیم

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری مطلوب انتخابات مجلس ...

با سامانه نظامی غیرقابل کشف ایران آشنا شوید +تصاویر

سامانه‌های الکترواپتیکی، پسیو یا غیرفعال بودن آنهاست که باعث می شود این سامانه‌ها غیر...

درگذشت مسئول سابق در سپاه پاسداران بر اثر کرونا

فرزاد تذری معاون سابق اداره سیاسی سپاه بر اثر بیماری کرونا از دنیا رفت.

لیست‌های انتخاباتی در یک نگاه + اسامی

در ساعات پایانی پیش از رای گیری بسیاری از افراد با وجود اینکه قصد رای دادن دارند هنوز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news