اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 اسفند 1398
19 بهمن 1398 19 بهمن 1398
20:36 20:36

اصلاح‌طلبان البرز گزینه ای برای حمایت ندارند

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان استان البرز گفت: به خاطر ردصلاحیت داوطلبان احزاب اصلاح‌طلب این استان هیچ گزینه‌ای برای حمایت کردن نداریم.

اصلاح‌طلبان البرز هیچ لیستی نخواهند داشت

به گزارش سلام نو، رویا بلوری ، گفت: متأسفانه در روند احراز صلاحیت‌ها هیچ کدام از داوطلبان احزاب اصلاح‌طلب استان البرز برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم تأیید صلاحیت نشدند.
بلوری افزود: بنابراین در این شرایط گزینه‌ای برای حمایت کردن نداریم و اصلاح‌طلبان استان البرز هیچ لیستی در انتخابات اسفند ماه اعلام نخواهند کرد.
وی با بیان اینکه در خصوص ارائه نکردن لیست در میان احزاب اصلاح‌طلب وفاق وجود دارد گفت: همه احزاب اصلاح‌طلب معتقدند که قادر به ارائه لیست نیستند.
رئیس حزب اتحاد ملت البرز خاطرنشان کرد: از حزب اتحاد ملت البرز سه نفر برای شرکت در انتخابات ثبت نام کردند که هر سه نفر رد شدند و البته وضعیت برای سایر احزاب اصلاح‌طلب استان هم به همین شکل است.
این فعال سیاسی اعلام کرد: در این شرایط قادر به این نیستیم که مردم را دعوت کنیم که به نامزدهای خاصی رأی دهند و در این خصوص توصیه‌ای به مردم نداریم.
وی در پایان با بیان اینکه فقط چند نفر محدود در زمان ثبت نام اعلام کرده بودند که گرایش سیاسی اصلاح‌طلبی دارند گفت: بسیاری از افراد بدون اعلام گرایش سیاسی خود و تحت عنوان مستقل ثبت نام کرده بودند که آنان نیز رد صلاحیت شده‌اند، البته این انتقاد به برخی از این افراد وارد است که در این شرایط رنگ عوض کرده‌اند و بر خلاف دوره قبل که بسیاری اعلام می‌کردند اصلاح طلب هستند در این دوره چون شرایط فرق کرده گرایش خود را اعلام نکرده‌اند./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

نماینده منتخب تهران دوتابعیتی بودن خود را تکذیب کرد

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم به شائبه ها در مورد دوتابعیتی بودنش واکنش نشان داد و ...

چطور یاران احمدی‌نژاد بدون سر و صدا وارد بهارستان شدند؟

از هم اکنون جریان‌های مختلفی در مجلس به چشم می‌خورند. جریان اصلی اصولگرا یا همان ستون...

میزان مشارکت در انتخابات ۴۲.۵۷ درصد/ تهران دارای کمترین مشارکت

وزیر کشور پس از اعلام نهایی نتایج انتخابات مجلس با اشاره به درصد مشارکت مردم گفت: است...

وزیر کشور: 24 میلیون در انتخابات مجلس شرکت کردند+فیلم

پس از اعلام نتایج نهایی انتخابات مجلس 98 امروز وزیر کشور آمار مشارکت در انتخابات را ۲...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news