اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 10 فروردین 1399
21 بهمن 1398 21 بهمن 1398
08:40 08:40

تکذیب اسامی لیست شورای ائتلاف!

محمود نقدی‌پور عضو شورای ائتلاف اصول‌گرایان اعلام کرد: اسامی منتشر شده منتسب به شورای ائتلاف مربوط به این شورا نیست و تا ۲۲ بهمن‌ لیست نهایی اعلام می‌شود.

اسامی اعلام شده، لیست شورای ائتلاف نیست/ ممکن است لیست‌های حاشیه‌ای هم وجود داشته باشد

به گزارش سلام نو، محمود نقدی‌پور عضو شورای ائتلاف اصول‌گرایان درباره انتشار لیست شورای ائتلاف اصول‌گرایان که امروز در رسانه‌‌ها منتشر شده است، گفت: هنوز هیج جمع‌بندی صورت نگرفته و هیچ لیستی توسط شورای ائتلاف تایید نشده است.

وی افزود: همه اسامی منتشر شده افراد مورد تایید شورای ائتلاف هستند اما گزینه‌های شورای ائتلاف نیستند چرا که هنوز روی گزینه‌ها جمع‌بندی صورت نگرفته است.

این کنشگر سیاسی اصولگرا با بیان اینکه طی دو روز آینده و تا روز ۲۲ بهمن‌ماه لیست نهایی اعلام می‌شود، افزود: اعلام اسامی، احتمالات و گمان‌هایی است که افراد از جانب خودشان اعلام می‌کنند چرا که شورای ائتلاف هنوز تصمیمی نگرفته؛ البته ممکن است که تعدادی قابل توجهی از این افراد در لیست حضور داشته باشند اما لیست اعلام شده، لیست شورای ائتلاف نیست.

عضو شورای ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: همه نیروها و دلسوزان انقلاب در یک قالب اجماع کرده و یک لیست واحد ارائه خواهند کرد، مگر کسانی که سابقه عملکرد آنها همیشه خدشه بر اتحاد و برادری‌ها بوده است.

وی اظهار کرد: شاید کسانی باشند که بخواهند سنگ بر ائتلاف و اتحاد نیروهای انقلابی بزنند که مردم آنها را می‌شناسند و با بصریت انقلابی در مورد آنها تصمیم‌ خواهند گرفت.

نقدی‌پور بیان کرد: قطعا اصولگرایان و شورای ائتلاف نیروهای انقلابی یک لیست ارائه می‌دهند و همه نیروهای انقلاب هم از آن‌ها حمایت خواهند کرد مگر افرادی که حب و بغض شخصی دارند و نمی‌توانند ائتلاف نیروهای انقلاب را بپذیرند و تحمل کنند.

وی در پایان گفت: اما حتما  نیروهای انقلابی یک لیست خواهند داشت و البته ممکن است لیست‌های حاشیه‌ای هم وجود داشته باشد.

/ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

آرزوی تعبیرنشدنی وحدت در اردوگاه اصولگرایی/ چند نکته درباره لیست کسل‌کننده اصولگرایان

شهردار اسبق تهران خوب می داند با قبول کردن این لیست شانس ریاستش بر مجلس بسیار کمرنگ ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news