اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
21 بهمن 1398 21 بهمن 1398
12:10 12:10

سلطان کوه دستگیر شد!

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر، از دستگیری متخلفی که خود را "سلطان کوه" می‌نامید، خبر داد.

سلطان کوه

به گزارش سلام نو، متخلفی که خود را سلطان کوه معرفی می کرد و بر روی صخره های در کوه عنوان سلطان کوه را نوشته بود توسط مأمورین یگان حفاظت استان بوشهر در منطقه شکار ممنوع کوه مند دستگیر شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در خصوص این اتفاق گفت: در پی پایش و گشت و کنترل فعال محیط بانان در منطقه شکار ممنوع کوه مند و بر اساس اطلاعات واصله مبنی بر حضور تعدادی شکارچی در منطقه در فصول ممنوعه مأمورین یگان حفاظت اداره کل و پاسگاه محیط بانی شهیر بیرامی کوه مند در مأموریتی مشترک توانستند متخلفی را که خود را سلطان کوه به همه معرفی می کرد همراه با مقادیری گوشت دستگیر کنند و پس از تنظیم صورتجلسه به مراجع قضایی معرفی شدند.

سید احسان موسوی در تکمیل این خبر افزود: طبق اطلاعات واصله فرد متخلف دارای چندین سابقه تخلف زیست محیطی است که در محاکم قضایی نیز محکوم شده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین طبق اطلاعات واصله فرد متخلف دارای سلاح غیرمجاز بوده و سلاح خود را در کوه مخفی نموده که جستجو برای پیدا نمودن سلاح غیرمجاز و دیگر ادوات توسط محیط بانان در منطقه ادامه دارد.

قلی نژاد، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در ادامه اعلام کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل زادآوری حیات وحش از همه همشهریان و دوستداران طبیعت تقاضا می شود بدون هماهنگی وارد این گونه مناطق نشوند.

به گزارش روابط عمومی محیط زیست، وی تاکید کرد: طبیعت نیاز به حمایت عمومی مردم دارد و بر اساس اصل 50 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حفظ محیط زیست وظیفه ای است همگانی که برعهده عموم مردم گذاشته شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

عاملان فرار زندانیان از سقز دستگیر شدند

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کردستان گفت: در ارتباط با فرار زندانیان از سقز ...

بحران ملخ در بوشهر؛ چند هزار هکتار درگیر شد؟

خسرو عمرانی، معاون سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: سطح مبارزه ما با ملخ ها در سط...

عاملان توزیع الکل مسموم در اهواز دستگیر شدند/کشف ۱۲ هزار لیتر الکل صنعتی

سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی خوزستان، از دستگیری هفت عامل توزیع الکل مسموم در...

دستگیری 8 نفر که مواد ضدعفونی را در کنار لاشه موش تهیه می کردند!

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از کشف ۲۰ هزار لیتر الکل طبی و موادضدعفونی‌...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news