اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 فروردین 1399
22 بهمن 1398 22 بهمن 1398
13:40 13:40

تاکید رئیس جمهور ارمنستان بر اهمیت توسعه روابط با ایران

آرمن سرکیسیان در پیام تبریک خود به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بر توسعه روابط با ایران تاکید کرد.

رئیس جمهور ارمنستان

به گزارش سلام نو، رئیس جمهور ارمنستان در پیام تبریک خود به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بر اهمیت حفظ و توسعه روابط ایران و ارمنستان تاکید کرد.

به نقل از ارمنستان نیوز، آرمن سرکیسیان پیام تبریکی به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری و حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان ارسال کرده است.

سرکیسیان در پیام تبریکش به رهبر انقلاب اسلامی ایران آورده است که باور دارد احترام به دین و فرهنگ یک‌دیگر و همراه شدن آن با گفتمان سیاسی به برقرار شدن صلح و ثبات در منطقه کمک می‌کند.

او علاوه بر این به توسعه همکاری میان ارمنستان و ایران اشاره کرد "که ضامن آن، دانش و معرفت دو ملت است."

رئیس جمهور ارمنستان همچنین در پیام تبریک خود به همتای ایرانی‌اش، بیان کرد که روابط نزدیک سیاسی و اقتصادی میان ارمنستان و ایران که امروز در جریان است، مدیون سنن ملی مشابه دو کشور است.

سرکیسیان در ادامه مطرح کرد که روابط ارمنستان و ایران با گام‌هایی استوار تقویت شده و توسعه خواهد یافت و حفظ و گسترش روابط سودمند ماندگار و دوجانبه میان ایران و ارمنستان اهمیت دارد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

رئیس‌جمهور آذربایجان پیروزی انقلاب را تبریک گفت

الهام علی‌اف در پیامی چهل‌ویکمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را به حسن روحانی تبریک گف...

بازتاب راهپیمایی چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب در رویترز

خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت ده‌ها هزار نفر از مردم ایران در موقعیتی که تنش‌های رو ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news