اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 02 فروردین 1398
22 دی 1397
11:00

برخی راه‌های کشور فردا یخ می‌زند!

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد و از احتمال یخ‌زدگی برخی راه‌های کشور از بعد از ظهر فردا خبر داد.

بارش برف زمستانی در مسیر جاده اهر - مشگین شهر

به گزارش سلام نو، سرهنگ نادر رحمانی ، با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه سنگین در ورودی کلان شهرها به خصوص کلان شهر تهران گفت: در حال حاضر در آزادراه کرج ـ تهران محدوده پل فردیس تا گرمدره ترافیک سنگین و ترافیک جاده مخصوص کرج-تهران ترافیک نیز نیمه سنگین است. همچنین ترافیک در هر دو مسیر آزادراه و جاده مخصوص تهران-ساوه پرحجم گزارش شده است.

وی با اشاره به وضعیت جوی راه‌های کشور نیز گفت: در حال حاضر شرایط جوی اغلب جاده‌های کشور مساعد و پایدار است اما از بعد از ظهر روز یکشنبه انتظار بارش برف در ارتفاعات محورهای غربی و شمال غربی کشور را داریم و با توجه به برودت هوا احتمال یخ زدگی این محورها بسیار زیاد است بنابراین رانندگانی که قصد تردد از این محورها را دارند باید حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

وی در ادامه با اعلام شماره تلفن ٨٨٢۵۵۵۵۵ افزود: به مسافران توصیه می‌شود که حتما قبل از آغاز سفر خود با تماس با شماره تلفن اعلام شده از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شوند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

ترافیک در محورهای برون شهری 10 درصد کم شده است

ترافک در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل ۹.۹ درصد کاهش داشته است.

سقوط بهمن در جاده گرگان - شاهرود

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از سقوط بهمن به ارتفاع 2.5 متر در جاده گرگ...

تشریح آخرین وضعیت ترافیکی تهران در لحظات پایانی ۹۷

جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، وضعیت ترافیکی تهران را در آخر...

جزئیات وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محور...

دیدگاه خود را بنویسید