اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 فروردین 1399
22 بهمن 1398 22 بهمن 1398
23:30 23:30

ستاد دهه فجر استان تهران از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران تقدیر کرد

رییس ستاد دهه فجر استان تهران اعلام کرد با وجود بارش برف و سرمای شدید، مردم سرافرازانه با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران

به گزارش سلام نو، رییس ستاد دهه فجر استان تهران از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: چهل و یکمین سالروز یوم الله ۲۲ بهمن و چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها شهید سلیمانی و همرزمش ابومهدی و سایر همراهانشان در حالی باشکوه و توأم با شور و شعور انقلابی برگزار شد که برف و سرمای شدید نتوانست مانع این حضور سرافرازانه شود.

وی افزود: فقط باید اجر این مردم را خداوند عنایت فرماید، مردمی که از برخی مشکلات و مدیریت‌ها به شدت گله مند هستند ولی آن را پای انقلاب نمی‌نویسند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اکنون وظیفه مسئولان است که با تمام وجود خادم این مردم باشند، که حجت بر همگان تمام است.

محمودی افزود: حضور معنادار مردم انقلابی ایران در راهپیمایی تجدید میثاق با روح امام و ولایت بود.

وی اضافه کرد: وظیفه خود می‌دانیم ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، از ائمه محترم جمعه، تمامی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی، شهرداران، نیروهای ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، راهور، بسیج، مسئولان قضائی، مترو، اتوبوسرانی، ایثارگران، دانش آموزان و دانشجویان، کارگران، اصناف، تلاشگران عرصه تولید، حوزه‌های علمیه، بقاع متبرکه، مساجد، خبرنگاران رسانه‌ها و فعالان و تشکلهای مردمی در تهران و شهرستان‌های استان تشکر نمائیم.

/ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news