اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 اسفند 1398
25 بهمن 1398 25 بهمن 1398
15:57 15:57

پست جنجالی رحمتی علیه دروازه بان استقلال!

کاپیتان سابق استقلال بعد از یک سال سکوت و با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در مورد دربی جنجالی ۸۹ لب به سخن گشود.

به گزارش سلام نو، دربی ۸۹ برای مهدی رحمتی که در آن زمان بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو می‌بست بسیار جنجالی بود. در آن بازی داور پنالتی‌ای به نفع استقلال گرفت که فرشید اسماعیلی آن را از دست داد اما انتشار عکسی بعد از این بازی حسابی دردسرساز شد، عکسی که در آن اینطور به نظر می‌رسید که مهدی رحمتی از گادوین منشا می‌خواهد ضربه را نزند.

بعد از این بازی مهدی رحمتی با انتقاد بیش‌ازحدِ فضای مجاز روبه‌رو شد؛ تا جایی که در پایان لیگ هجدهم تصمیم گرفت از استقلال جدا شود تا سال‌های آخر فوتبالش را در آرامش سپری کند.

مهدی رحمتی یک سال بعد از آن بازی جنجالی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "از ابراز لطف و محبتی که هواداران استقلال همیشه به من داشتن و خصوصا ظرف یک هفته اخیر بعد از بازی دربی از من حلالیت طلبیدن و منو شرمنده خودشون کردن تشکر می کنم و اینجا باید عرض کنم که خیلی ها حتی ان فرد خاص! از من به خاطر بی اخلاقی های انجام داده حلالیت طلبید و عذرخواهی کرد. اما من در همان زمان سکوت کردم و همه رو به خدا سپردم و بعنوان یک بازیکن حرفه ای تمام تمرکز و تلاشم رو برای موفقیت تیم صرف کردم."

مهدی رحمتی در پایان نوشته خود مدعی شد فحاشی به او از یک طریق خاص انجام شده است: "یادمان نرود که در دنیا اگر بد کسی رو بخواهیم خداوند پاسخ ما را خواهد داد و دنبال ذلت کسی نباشیم. فوتبال برد و باخت دارد و روزی می برید و روز دیگری شکست می خورید . برای فوتبال باید در میدان مبارزه کنید نه اینکه در پیج های فیک اینستاگرامی خاله و اقوام به خانواده من فحاشی کنید. مواظب باشیم در اخلاق شکست نخوریم چون عزت و ذلت دست خداوند است و تمام ."

با توجه به این‌که مهدی رحمتی بعد از یک سال حاضر شده در مورد اتفاق‌هایی که در سال پایانی حضورش در استقلال رخ داد صحبت کند، باید دید آیا این موضوع با واکنش از سوی کسی که مخاطب حرف‌های کاپیتان استقلال بوده مواجه خواهد شد یا نه./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

دروازه‌بان سابق استقلال: 5 سال است ممنوع‌الخروج شده‌ام!

مهدی رحمتی با انتشار نامه‌ای اعلام کرد چند سال است به خاطر مشکل مالیاتی ممنوع الخروج ...

کف و دست و هوارا برای مهدی رحمتی دراستادیوم!

مهدی رحمتی امروز پیش از شروع بازی استقلال با شهرخودرو، مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

منشا درباره درباره پنالتی شهرآورد افشاگری کرد!

مهاجم نیجریه‌ ای سابق استقلال تهران پرده از پنالتی جنجالی فصل گذشته این تیم در دربی 8...

قول مهدی رحمتی به هوداران

سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان  باسابقه تیم شهرخودرو خراسان پس از دیدار با نفت مسجدسلیمان ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news