اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 27 اسفند 1397
22 دی 1397
16:30

بهاره رهنما و مینا جعفرزاده به «محکومین» پیوستن

هجدهمین اپیزود از فصل دوم مجموعه «محکومین» با حضور بازیگرانی چون بهاره رهنما و مینا جعفرزاده در حال تصویربرداری در منطقه شهرک چشمه تهران است.

بهاره رهنما و مینا جعفرزاده در «محکومین»

به گزارش سلام نو، در اپیزود «آوای مادر» که عنوان هجدهمین قسمت از این مجموعه است مجید واشقانی (آرمان)، بهاره رهنما (آذر)، مینا جعفر زاده (مینا)، کیمیا حسینی (آوا)، رها عربگری (آیسان) و نازنین فراهانی نیز به عنوان بازیگر ثابت این مجموعه حضور دارند.

تصویربرداری ۲ اپیزود دیگر از این مجموعه ۴۰ اپیزودی باقی مانده که پیش بینی می شود در بهار ۹۸ به پایان برسد. در هر اپیزود از فصل دوم محکومین داستانی مستقل روایت می شود اما محور اصلی آن مجازات جایگزین حبس، خانواده و بحران طلاق است. مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلمنامه این مجموعه را بر عهده دارند.

گفته می شود مراحل فنی این مجموعه به صورت همزمان در حال انجام است و تا کنون حدود ۳۵درصد از آن انجام شده است.
«محکومین ۲» مرداد ماه امسال در منطقه اطراف اسلامشهر کلید خورد و با حضور نزدیک به ۵۰۰ بازیگر در بیش از دویست لوکیشن مختلف در تهران فیلمبرداری می شود. افزون بر این هر قسمت از «محکومین ۲» موسیقی جداگانه ای دارد که همزمان با فیلمبرداری و تدوین در حال ساخته شدن است.

تهیه کننده فصل دوم محکومین پیش بینی می کند در صورت پیش رفتن بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این مجموعه پاییز ۹۸ در کنداکتور شبکه یک سیما قرار گیرد.

نازنین فراهانی، کوروش تهامی، بیتا سحرخیز، نگار عابدی، شهره لرستانی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، بهراد خرازی، مهری آل آقا، مهدی صباغی، علیرضا استادی، محمود جعفری، مریم بوبانی، رابعه مدنی، افسانه ناصری، مهرداد ضیایی، شیرین اسماعیلی، کاوه آهنگر، الهام طهموری و آتیه جاوید، مزدک رستمی، حشمت آرمیده، سامان ارسطو، مهران رجبی، سینا رازانی، لاله صبوری، مهسا هاشمی، بهاره رهنما، مینا جعفرزاده، کیمیا حسینی، رها عربگری و … از جمله بازیگرانی هستند که در برخی از اپیزودهای این مجموعه مقابل دوربین سید جمال حاتمی قرار گرفته اند./برترین ها

اخبار مرتبط

انتقاد یک استاد روزنامه‌نگاری از بی محتوا بودن مصاحبه بهاره رهنما با فائزه هاشمی

مصاحبه بهاره رهنما با فائزه هاشمی حاشیه های زیادی به همراه داشته که در این راستا فرید...

عکس جای پای دزد خانه بهاره رهنما

بهاره رهنما در صفحه شخصی خود عکسی از جای پای یک دزد که به خانه اش آمده منتشر کرد.

سلفی خانم بازیگر در حرم امام رضا (ع)

بهاره رهنما تصویری از خود را در حرم امام رضا (ع) منتشر کرد.

دیدگاه خود را بنویسید