اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
25 بهمن 1398 25 بهمن 1398
21:29 21:29

ناراحتی آرتتا از مساوی های زیاد آرسنال

میکل آرتتا سرمربی آرسنال گفت: اگر فقط شش بازی از مسابقاتمان که به تساوی ختم شده، به پیروزی تبدیل می شدند، حالا آرسنال با دو امتیاز بالاتر از چلسی در رده چهارم قرار داشت.

به گزارش سلام نو، از زمان ورود میکل آرتتا نیز شرایط آرسنال از نظر نتیجه گیری تغییر چندانی نکرده و تساوی های متوالی باعث شده توپچی ها شانس چندانی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نداشته باشند. در آستانه دیدار مقابل نیوکاسل، میکل آرتتا مدعی شد اگر این تساوی های متوالی رقم نمی خورد حالا موقعیت تیمش در جدول بهتر بود.

میکل آرتتا گفت: "کسب سیزده تساوی قطعا باعث بروز مشکلات فراوانی برای آرسنال و رتبه این تیم شده است. تصور کنید اگر فقط شش بازی از این تعداد به پیروزی تبدیل می شدند، حالا آرسنال با دو امتیاز بالاتر از چلسی در رده چهارم قرار داشته و به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود که رقم خوردن این اتفاق تغییر بزرگی را برای باشگاه رقم می زد. من اطمینان دارم اردوی دوبی چه در داخل مستطیل سبز و چه بیرون زمین شرایط خوبی را برای بازیکنان بوجود آورده و چنین تنفس هایی باعث اتحاد بازیکنان می شود.

احتمال جدایی ستاره های جوان آرسنال؟ من از نحوه پیشرفت بازیکنان جوان بسیار خوشحالم. بخشی از این روند پیشرفت، بهبود شرایط آنها با باشگاه است، اما این باید یک روند طبیعی را دنبال کند. ادو را داریم، رائول سانلی، وینایی ونکاتشام و هس فهمی مسئولیت این امر را بر عهده دارند و من یقین دارم که وقتی بازیکنان شایسته تمدید قرارداد باشند، این اتفاق در شرایط صحیحی انجام خواهد شد."/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ونگر: از شکست لیورپول خوشحالم

آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال گفت: از شکست لیورپول خوشحالم زیرا آن ها نتوانستند رکورد ...

گلایه اونای امری از آرسنال

اونای امری در گفتگویی اعلام کرد زمانی که هدایت آرسنال را برعهده گرفته، چون از او در ت...

جدایی اوزیل از آرسنال قطعی شد

مسوت اوزیل  قراردادش با آرسنال را تمدید نمی‌کند و از این تیم جدا می‌شود.

حمله مجری معروف به مسوت اوزیل!

عدم موافقت مسوت اوزیل با کاهش دستمزد خود منجر به عصبانیت و خشم مجری معروف انگلیسی یعن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news