اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 فروردین 1399
26 بهمن 1398 26 بهمن 1398
09:45 09:45

انتخابات مجلس یازدهم ایران سوژه یک شبکه جهانی

برنامه «مجلس یازدهم» در شبکه العالم با محوریت انتخابات مجلس شورای اسلامی پخش خواهد شد.

انتخابات به شبکه العالم هم رسید/ «مجلس یازدهم» برای عرب زبان‌ها

به گزارش  سلام نو، برنامه ترکیبی تازه تولید شده در شبکه العالم تحت عنوان «مجلس یازدهم» و با نام عربی «البرلمان ۱۱» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد فهمی، با موضوع واکاوی تاریخچه مجلس شورای اسلامی در ایران در هر دوره، برای مخاطبان عرب زبان، پخش خواهد شد.

برنامه «مجلس یازدهم» در شش قسمت ۲۵ دقیقه ای مروری بر اتفاقات ۱۰ دوره قبل مجلس شورای اسلامی ایران دارد.

در هر قسمت از این برنامه با نماینده های ادواری مجلس، مربوط به همان دوره مورد بررسی در خصوص اتفاقات، چالش ها، صف بندی ها، جناح بندی ها، درک سیاسی مردم و نیز مصوبات شاخص مجلس در آن زمان، بحث و گفتگو شده و اتحاد مردم در مشارکت عمومی در انتخابات به نمایش گذاشته خواهد شد.

«منبر حر» تحت عنوان تریبون آزاد است که در این بخش دوربین شبکه العالم به سطح شهر رفته و نظرات مردم از صنف ها و قشرهای مختلف اجتماعی در خصوص انتخابات و مطالباتشان از نمایندگان و نیز ویژگی های نماینده اصلح، را جویا خواهد شد.

اطلاع رسانی راجع به سابقه انتخابات که شامل اطلاعات و اتفاقات و نیز میزان مشارکت عمومی مردم در انتخابات هر دوره از مجلس شورای اسلامی که به صورت داده های آماری است، از جمله بخش های دیگر برنامه است که به صورت گرافیکی، پخش خواهد شد. مرور انعکاس اخبار انتخابات در شبکه های اجتماعی خارجی و توطئه و تلاش آنان برای دلسرد کردن مردم از شرکت در انتخابات، نیز از دیگر بخش های این برنامه خواهد بود.

اولین قسمت برنامه «مجلس یازدهم» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد فهمی، سردبیری: محمد علوی، گروه تصویر برداری: مهدی عاشوری، حسین اسماعیلی، محمود عباسی، مرتضی خرمی، جلیل قزوینه، گروه دستیاران: مهدی محمدی، اصغر عزیزی، فاطمه همتکار، تدوینگران: رضا مومنی، امیر حسین نایینی و گزارشگری: باقر حیدری امشب ۲۶ بهمن ساعت ۲۲ به وقت تهران، پخش خواهد شد و چند قسمت بعدی این برنامه نیز به طور پیوسته در شب های آینده روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news