اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 05 تیر 1398
22 دی 1397 22 دی 1397
19:16 19:16

سارقی که ماشین و عابربانک مالباخته را با هم می‌دزدید

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری سارقی که پس از سرقت ۲۰ خودرو ، آن ها رابه پارکینگ های متفرقه انتقال می داد، خبر داد.
کشف خودروهای سرقتی از پارکینگ های متفرقه در کرج

به گزارش  سلام نو، ، سرهنگ "محمد نادربیگی"در تشریح این خبر، اظهارداشت: در پی وقوع سرقت های متعدد خودرو در سطح شهر کرج بلافاصله تیم زبده ای از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان آغاز کردند .

وی افزود: با توجه به این که پس از ارتکاب جرم ، با کارت بانکی مالباخته که در داخل خودرو بود وجوه حساب آنها برداشت شده بود ، بلافاصله تصاویر دوربین های مداربسته شعب بانک ها مورد بازبینی قرار گرفت و تصویر فردی که هنگام استفاده از عابربانک مشاهده شده بود ، مورد شناسایی قرار گرفت .

این مقام انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پس از چندین روز اقدام اطلاعاتی موفق شدند منزل متهم را در کمالشهر کرج شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه، وی را در منزلش دستگیر کنند؛ در بازرسی از منزل این متهم مقادیری اموال و قطعات خودروهای مسروقه از جمله ضبط خودرو، باند ، مدارک شناسایی ، کارت های بانکی و ... کشف شد.

سرهنگ نادر بیگی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به جرم خود مبنی بر ۲۰ فقره سرقت خودرو در مناطق مختلف کرج اعتراف و اذعان کرد پس از سرقت خودرو های مدل پایین که فاقد تجهیزات ایمنی بود، آنها را به پارکینگ های متفرقه انتقال داده و به مرور اقدام به فروختن قطعات خودرو ها می کرد .

وی ادامه داد: با پیگیری کارآگاهان ، ۱۹ دستگاه از خودروهای سرقتی در پارکینگ های متفرقه در مناطق مختلف کرج کشف و مالکان آنها نیز شناسایی شدند .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در خاتمه به شهروندان توصیه کرد : علاوه بر پرهیز از پارک کردن خودرو در مکان های نا امن ، کم تردد ، خلوت و تاریک، وسیله نقلیه خود را به لوازم ایمنی مجهز کنید.

/خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

سارق: در ساعت‌های بیکاری دزدی می‌کردم!

سارقی که سرقت را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کرده بود به دام قانون افتاد.

سارقان غرب تهران به دام افتادند

 چهار سارق حرفه‌ای و دو مالخر که تا کنون به ۳۰فقره سرقت در محدوده شمال غربی تهران اعت...

سارق سحرخیز بالاخره دستگیر شد

سرپرست کلانتری ۱۷۴ قیامدشت از دستگیری یک سارق که حین سرقت از محل متواری شده بود، خبر ...

32 سارق در نمایشگاه کتاب!

فرمانده یگان پلیس مستقر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اظهار کرد: در طول زمان برگز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news