اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 27 اسفند 1397
22 دی 1397
19:06

واژگونی پراید در جاده آمل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از یک دستگاه خودروی پراید در آمل خبر داد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع  حادثه رانندگی در محور روستایی چلاو شهرستان آمل، بلافاصله ماموران گشت پاسگاه انتظامی چلاو به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: خودروی مورد نظر که با ۴ سرنشین زن و ۲ سرنشین مرد در حال تردد در این محور بوده به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و به داخل رودخانه حاشیه این محور سقوط کرد.

سرهنگ تقدیسی با اشاره به مصدومیت تمامی سرنشینان این خودرو، گفت: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از جان باختن یکی از سرنشینان این خودرو به علت شدت جراحات و صدمات وارده خبرداد و افزود: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن عدم توجه به جلو، خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه است.

وی با بیان این که از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه یافتگی و نشانه فرهنگ بالای ملی رعایت قوانین و مقررات رانندگی است، گفت: یکی از راه‌های موثر در کاهش حوادث رانندگی تقویت فرهنگ ترافیک و توجه به عوامل بازدارندگی است.

سرهنگ با اشاره به این که تفاوت زمان در رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئن، بیش از چند دقیقه نیست به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز از رانندگی به مدت طولانی و در حالت خستگی خودداری کنند./رکنا

اخبار مرتبط

برخورد خونین پژو با گاردریل

 رییس پلیس راه شمالی استان فارس از کشته دشن سه نفر در حادثه برخورد پژو 405 با گارددری...

سانحه رانندگی در محور روانسر- پاوه / 3تن جان باختند

 رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع یک سانحه رانندگی در محور روانسر- پاوه خبرداد و...

برخورد خودروی سنگین با پراید ‌/اعزام بالگرد اورژانس هوایی

سخنگوی اورژانس قم گفت: بر اثر برخورد شدید خودروی سنگین با پراید هر ۴ نفر فوتی از سر...

خواننده هیپ هاپ انگلیسی در تصادف قبل از کنسرت کشته شد

«کادِت» خواننده پرطرفدار هیپ‌هاپ انگلیسی در مسیر رفتن برای اجرای کنسرت در تاکسی تصادف...

دیدگاه خود را بنویسید