اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 05 تیر 1398
22 دی 1397 22 دی 1397
19:06 19:06

واژگونی پراید در جاده آمل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از یک دستگاه خودروی پراید در آمل خبر داد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع  حادثه رانندگی در محور روستایی چلاو شهرستان آمل، بلافاصله ماموران گشت پاسگاه انتظامی چلاو به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: خودروی مورد نظر که با ۴ سرنشین زن و ۲ سرنشین مرد در حال تردد در این محور بوده به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و به داخل رودخانه حاشیه این محور سقوط کرد.

سرهنگ تقدیسی با اشاره به مصدومیت تمامی سرنشینان این خودرو، گفت: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از جان باختن یکی از سرنشینان این خودرو به علت شدت جراحات و صدمات وارده خبرداد و افزود: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن عدم توجه به جلو، خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه است.

وی با بیان این که از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه یافتگی و نشانه فرهنگ بالای ملی رعایت قوانین و مقررات رانندگی است، گفت: یکی از راه‌های موثر در کاهش حوادث رانندگی تقویت فرهنگ ترافیک و توجه به عوامل بازدارندگی است.

سرهنگ با اشاره به این که تفاوت زمان در رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئن، بیش از چند دقیقه نیست به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز از رانندگی به مدت طولانی و در حالت خستگی خودداری کنند./رکنا

اخبار مرتبط

icon news

حادثه رانندگی برای سرویس وزارت بهداشت در میانه

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از فوت دو نفر در پی واژگونی پرشیا حامل کارکنان شبکه بهد...

واژگونی اتوبوس در آزادراه تبریز-زنجان 2 کشته برجای گذاشت

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان زنجان جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس را در آزا...

تصادف شاخ به شاخ تریلی با اتوبوس

تصادف شاخ به شاخ تریلی با اتوبوس باعث مرگ راننده اتوبوس و شاگردش شد.

قتل به خاطر یک تصادف ساده!

راننده پرایدی پس از تصادف با یک نیسان راننده راه به قتل رساند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news