اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 25 تیر 1399
27 بهمن 1398 27 بهمن 1398
15:53 15:53

تخریب یک رستوران معروف در تهران/عاملان دستگیر شدند

 سرهنگ علی محمدی رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: عاملان تخریب یک رستوران معروف واقع در شمال غرب تهران به وسیله دوربین های مدار بسته شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 3 نفر از عاملان درگیری و تخریب رستورانی در شمال غرب تهران خبر داد گفت: متهمان از افراد سابقه دار منطقه شهر قدس بودند.

دستگیری عاملان تخریب رستورانی در غرب تهران / دوربین مداربسته فاش کرد

به گزارش سلام نو، سرهنگ "علی محمدی" در تشریح این خبر،گفت:در پی درگیری منجر به تخریب یک رستوران معروف در شمال غرب تهران که در اواخر شب یازدهم بهمن ماه انجام گرفت تیم های عملیاتی پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت تحقیق و بررسی خود را پیرامون شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه را در دستور کار خود قرر دادند.

وی افزود:در بررسی های بعمل آمده و پایش تصویری دوربین های مداربسته این رستوران، هویت متهمان که بیش از این نیز از مشتریان این رستوران بوده و این محل را پاتوقی برای خود قرار اده بودند شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد :در شاخه دیگر از تحقیقات پلیسی مشخص شد عاملان تخریب در شب حادثه به علت اختلاف حساب و مشکلات شخصی با چند نفر دیگر که در این رستوران حضور داشتند درگیر شده و این درگیری منجر به تخریب رستوران شده است.

سرهنگ"محمدی"با اشاره به این که نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت بیان داشت :صبح روز دوشنبه مورخه 14 بهمن ماه اکیپی از ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی به مخفیگاه متهمان در حوالی سردار جنگل اعزام شده و ابتدا موفق شدند دونفر از عاملان این تخریب را دستگیر و نفر سوم را نیز که از با خودرو شخص خود متواری شده بود در عملیات تعقیب و گریز در حوالی شهر قدس با شلیک چند تیر هوائی متوقف و دستگیر کنند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی در پایان با اشاره به اینکه خودرو متهمان نیز توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد،خاطر نشان کرد:هر سه متهم پس از انجام بازجوئی های اولیه به جرم خود اعتراف و جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

حمله چند نفر با چوب و چماق به یک رستوران در سرخرود+فیلم

 سرهنگ حسین زاده فرمانده انتظامی محمودآباد، از شناسایی عامل اصلی حمله به یک رستوران د...

کلاهبرداری در تهران برای فرار از مالیات ۴۰ میلیارد ریالی

سرهنگ علی ولی پور رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران، از کشف فرار مالیاتی ۴۰ میلیارد ریالی...

انبار ضایعات لاستیک در تهران آتش گرفت + عکس و فیلم

 سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از آتش سوزی در یک انبار ضایعات لاستیک د...

فیروزکوه باز هم لرزید

 زلزله‌ای به بزرگی ۳.۸ ریشتر در ساعت ۱۲ و ۲۸ دقیقه مرز استان‌های تهران و سمنان، حوالی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news