اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
28 بهمن 1398 28 بهمن 1398
14:33 14:33

تصادف مرگبار در جاده مهاباد

سرهنگ حسین زاده رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی، از تصادف بین ۲ دستگاه کامیونت خاور و یک دستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد و گفت: این حادثه سک کشته و 2 مصدوم داشت.

در اثر تصادف اتوبوس مسافربری با ۲ دستگاه کامیونت خاور در محور "ارومیه- مهاباد" راننده یکی از خودرو‌های باری جان باخت و ۲ نفر مصدوم شدند.

به گزارش سلام نو، سرهنگ حسین زاده رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت:  برابر اعلام فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف زنجیره‌ای در محور "ارومیه- مهاباد"، بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

حسین زاده اضافه کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این تصادف بین ۲ دستگاه کامیونت خاور و یک دستگاه اتوبوس مسافربری رخ داده است.

او با اشاره به اینکه در این حادثه، راننده یکی از خودرو‌های باری به علت شدت جراحات وارده در دم فوت شد، تصریح کرد: ۲ نفر نیز مصدوم که به کمک عوامل امدادی برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را بی احتیاطی و عدم رعایت فاصله عرضی حین سبقت گرفتن از سوی راننده کامیونت خاور اعلام کردند.

محور‌های ارتباطی آذربایجان غربی این روز‌ها بر اثر بارش و کولاک شدید موجب بسته شدن تعدادی از آن‌ها شده لذا به شهروندان توصیه می‌شود که در مواقع ضروری به سفر ادامه دهند تا از وقوع حوادثات جاده‌ای در امان باشند.

او همچنین به سردی هوا و احتمال یخ زدگی اکثر معابر درون و برون شهری خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه بی احتیاطی راننده و لغزنده بودن جاده مهمترین دلیل بروز این حادثه دلخراش بوده است.

حسین زاده گفت: رانندگان قبل از سفر حتما از سالم بودن لاستیک و وسایل گرمایشی خودروی خود مطمئن و در طول مسیر خصوصا محور‌های برف گیر با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

تصادف وحشتناک در بزرگراه یادگار امام/پای راننده قطع شد+عکس

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران از تصادف 405 با تویوتا رافور در بزرگراه یادگار ا...

تصادف عجیب در خیابان سمیه+کلیپ

در ویدئویی که از یک تصادف عجیب در خیابان سمیه تهران منتشر شده است یک تاکسی پژو در یک ...

فوت مأمور پلیس به دلیل مستی راننده خودرو سواری

مأمور انتظامی در حال اعزام به مأموریت به دلیل برخورد با خودرو پژو ۲۰۷ درگذشت.

دکتر جوان در راه کرونا جان داد!+عکس

خانم دکتر جوان در راه درمان بیماران کرونایی تصادف کرد و جان باخت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news