اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 22 فروردین 1399
28 بهمن 1398 28 بهمن 1398
19:56 19:56

پیش بینی قلعه نوعی از آینده ژاوی

امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر السد قطر، گفت: ژاوی هرناندز یک مربی بااخلاق است و به احتمال زیاد در آینده نزدیک مربی تیم ملی اسپانیا خواهد شد.

به گزارش سلام نو، امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر السد قطر، اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: خب طبیعتا انتظار همه این است که بازی خوب و تاکتیکی شود، چون هم تیم السد و هم سپاهان هر دو زیبا فوتبال بازی می کنند و برای ما به نوعی افتخار است که مقابل آقای ژاوی هرناندز یک مربی بااخلاق بازی خواهیم کرد؛ کسی که به احتمال زیاد در آینده نزدیک مربی تیم ملی اسپانیا خواهد شد. البته السد هم تیم بسیار خوبی است و در چند سال گذشته نتایج خیلی خوبی در لیگ و آسیا کسب کرده است. به هر حال ما هم سپاهان هستیم و شروع خوبی داشته ایم. با این حال بازی و نتیجه بازی ما با العین به تاریخ پیوسته و ما باید به فکر بازی با السد باشیم.

او در مورد نکات فنی بازی ادامه داد: ما می دانیم که تیم السد در بخش هجومی بسیار خوب است و یکی از اهدافمان این است که ارتباط خط میانی و هافبک آنها را قطع کنیم، چون آنها در بخش هجومی خیلی خوب هستند و اگر به آنها فرصت بدهیم، ما را اذیت خواهند کرد.

سرمربی سپاهان در رابطه با سوالی که در مورد شرایط فنی السد از او پرسید، اضافه کرد: همانطوری که گفتم ما هم سپاهان هستیم. تیم السد نقاط ضعفی دارد که در روزهای گذشته روی این موضوعات صحبت کردیم. ما امیدواریم که با آنالیزهایی که انجام دادیم به هدفمان برسیم./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

چهار تیم بالای جدول به لیگ قهرمان آسیا می‌روند

نماینده فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از انتخاب چهار تیم بالای جدول به‌عنوان نمایندگان...

VAR به ورزشگاههای ایران می آید

 د ر پی تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای مجهز کردن ورزشگاهها به سیستم VAR، حالا سه و...

سه بار از پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما نرفتم

سرمربی سپاهان در گفتگویی اعلام کرد که سه مرتبه از پرسپولیس پیشنهاد داشته اما چون از ج...

عجیب‌ترین بازی تاریخ ورزشگاه آزادی در اوایل دهه 80

فوتبالدوستان یادشان نرفته بازی عجیب استقلال و آنیانگ که با شکست نماینده کشورمان همراه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news