اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
29 بهمن 1398 29 بهمن 1398
09:14 09:14

تصاویری که ثابت می‌کند گل ارسلان مطهری به الاهلی آفساید نبود! +عکس

یک خبرنگارعربستانی که در حال جنجال سازی مجازی علیه فوتبال ایران است با انتشار متنی بعد از بازی استقلال و الاهلی حاشیه‌هایی ساخت.

به گزارش سلام نو، الحارثی که با پست های جنجالی اش درباره فوتبال ایران شناخته می شود و در فوتبال ایران برای خود طرفدارانی جمع کرده است، به محض اتمام بازی با انتشار تصویری از داور بازی اینطور توئیت کرده: "لبیه یازولک!"

او در این توئیت با انتشار یک قلب سبز به نشانه رنگ پیراهن الاهلی و پرچم کره جنوبی به تشکر از کمک داور کره ای پرداخته که گل دوم استقلال که به زیبایی هر چه تمام تر توسط ارسلان مطهری به ثمر رسیدرا مردود اعلام کرد.

تصمیمی که هیچ یک از کارشناسان داوری آن را تایید نمی کنند. این تصمیم که به واسطه حضور محمد دانشگر در محوطه جریمه در لحظه گل و به بهانه‌ی بلاک کردن دید دروازه‌بان گرفته شد، باعث شد تا گل استقلال رد شود.


جالب اینکه الحارثی به این توئیت بسنده نکرد و توئیت دیگری منتشر کرده و با کنایه نوشته: نفوذنا قوی جدًا فی الاتحاد الآسیوی (نفوذ ما در لیگ قهرمانان آسیا جدا قوی است!)

او این توئیت را روی تصویری از لحظه شوت ارسلان مطهری زده که از زاویه ای گرفته شده که نشان می دهد دروازه بان الاهلی برای شیرجه به سمت توپ هیچ مانعی نداشته و صحنه را زیر نظر گرفته بود؛ کما اینکه او بعد از گل دیدنی مهاجم استقلال، اعتراضی به گل شدن توپ نداشته.

در پایان مسابقه وریا غفوری به سمت داور کره ای رفت و از او بابت اشتباه کمکش گلایه کرد. کارشناسان مختلف داوری در ایران درباره این صحنه معتقد بودند که کمک داور اشتباه کرده است.

در ادامه نظرات برخی کارشناسان ایرانی درباره صحنه گل دوم استقلال و مردود شدن عجیب آن از سوی کمک داور کره‌ای را مشاهده می‎کنید:

محمد فنایی: این ضربه از فاصله تقریباً 30 متری به ثمر رسیده است و این در حالی است که دروازه‌بان کاملاً اشراف و دید کامل به توپ داشت و در واقع عکس‌العملی نمی‌توانست از خود نشان دهد و این گل کاملاً در موقعیت درست به ثمر رسید.


سعید مظفری زاده: در دقیقه 89 استقلال یک گل دیرهنگام زد و داور به اشتباه این گل را مردود اعلام کرد، از دوربین پشت کاملا مشخص است دروازه بان کاملا صحنه را می دید و دانشگر تاثیری روی گل و توپ نداشت.


نوید مظفری: ارسلان مطهری به هیچ وجه جلوی دید گلر را نگرفته بود و داور در این صحنه کاملا مرتکب خطا شد.

برخی از کاربران توئیتری نیز با این پست‌ها به این سرقت عجیب از استقلال و شادی گل گیتاری ارسلان مطهری اشاره کرده‌اند:

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

قرنطینه فتح‌الله‌زاده را هم پشیمان کرد

علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال گفت اگر می‌دانست قرنطینه اجرا می‌شود هیچوقت ا...

اولین واکنش فتح‌الله‌زاده به لو رفتن فایل صوتی جنجالی!

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال که مدت کوتاهی در مسند کار بود بعد از ...

سریال تلخ استقلال ۹۸؛ مدیریت درست، حلقه گمشده آبی‌ها

وضعیت دراماتیک استقلال دراماتیک‌تر و چاشنی کمدی سیاه هم به آن اضافه شد. چه کسی تصور م...

فایل صوتی فتح الله زاده به مجیدی تنش را در استقلال رقم زد!

جزییاتی از دلیل اختلافات در باشگاه استقلال میان فرهاد مجیدی و علی فتح‌الله‌زاده منتشر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news