اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 05 تیر 1398
22 دی 1397 22 دی 1397
21:02 21:02

کفاشیان: تمدید قرارداد کی‌روش غیرممکن نیست/ تا سه نشه بازی نشه!

نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت که تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران غیرممکن نیست.
کفاشیان: تمدید قرارداد با کی‌روش غیر ممکن نیست

به گزارش سلام نو،  از امارات، در پایان دیدار تیم های ایران و ویتنام که به برتری دو بر صفر تیم ملی کشورمان ختم شد، علی کفاشیان اظهار داشت: در یک دیدار حساب شده توانستیم ویتنام را ببریم. اگر با همین اقتدار به مصاف عراق برویم و سومین پیروزی را هم در این بازی به دست بیاوریم، تا رفتن به نیمه نهایی مشکلی نخواهیم داشت.

وی افزود: ما خاطرات خوشی از دیدار با عراق در جام ملتها نداریم اما این بازی را به چشم یک بازی انتقامی نگاه نمی کنیم. این بازی را تنها به چشم یک دیدار حساس نگاه می کنیم که باید در آن پیروز شویم.

نایب رییس فدراسیون فوتبال در خصوص دلخوری کی روش و اعتراضات او در جریان بازی گفت: کی روش هم از برخی تصمیمات برگزار کننده بازیها قبل از شروع بازی ناراحت بود. متاسفانه لجبازی کردند و به کادر فنی اتاق ندادند در حالی که اتاق هم بود. من هم چند بار به AFC اعتراض کردم. نمی دانم چرا لجبازی کردند که اتاق خالی را ندادند. ضمن این که داوری هم قدری اشکال داشت و اخطارهای بی مورد هم به بازیکنان ما داده شد.

کفاشیان در خصوص احتمال عقد قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا بیان داشت: من هم این اخبار را از طریق سایتها شنیده ام. یادم رفت از ایشان بپرسم! الان هم زمان مناسبی نیست که در این خصوص صحبت کنیم. کی روش آنقدر حرفه ای هست که تا زمان اتمام کارش با ایران تصمیمی نمی گیرد و یا اگر بگیرد آنرا اعلام نمی کند.

وی در خصوص اینکه آیا فدراسیون قصد تمدید دارد؟ گفت: بستگی به نتایج دارد و از اینجا برسیم و با کی روش به تفاهم برسیم ولی غیر ممکن نیست. در فدراسیون برای تمدید قرارداد کی روش اراده هست. کی روش هشت سال در ایران کار کرده است و اگر بیاید، جام جهانی بعدی هم تضمین می شود./مهر

اخبار مرتبط

icon news

ویلموتس چقدر در بازی دادن به جوانان شجاع است؟

شرایط زیرساخت و امکانات فوتبال ایران آن قدر نامناسب است که هر مربی صاحب نامی به ایران...

روشن: استقلال باید از اصالتش به خوبی نگهداری کند

مهاجم سابق تیم ملی و استقلال گفت: کی‌روش مربی خوبی بود، اما نه برای ایران. کی‌روش به ...

کولاکوویچ هفته آینده به تهران بازمی گردد

سرمربی تیم ملی والیبال پس از تمدید قرادادش با فدراسیون والیبال ، هفته آینده وارد تهرا...

کی روش:باید کلمبیا را بهترین تیم قاره کنم

کی روش که اخیرا پس از هشت سال سرمربی گری ایران به عنوان سرمربی کلمبیا انتخاب شده گفته...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news