اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 12 فروردین 1399
30 بهمن 1398 30 بهمن 1398
12:43 12:43

قول جهانگیری برای پیگیری وضعیت «نیلوفر بیانی»

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور درحاشیه نشست هیأت دولت گفت:الان وقتی است که باید تلاش کنیم انتخابات باشکوه برگزار شود.

گله‌هایی وجود دارد که بعد از انتخابات باید به آن‌ها پرداخت/ نامه «نیلوفر بیانی» در هیات دولت مطرح می‌شود

به گزارش  سلام نو، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در سخنانی پیرامون انتخابات پیش‌روی مجلس و اهمیت آن، گفت: هر قدر که مجلس قوی‌تر باشد و با پشتیبانی تعداد بیشتری از مردم انتخاب شود، اثرگذاری بیشتری برای حل مسائل کشور دارد‌ و می‌تواند کار‌های جدی‌تری انجام دهد.

جهانگیری در ادامه اظهار داشت: در مقطع کنونی به دلیل شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی، انتخابات مجلس از اهمیت ویژه‌تری نسبت به گذشته برخوردار است.

وی ادامه داد: مردم ایران در چهل سال گذشته نشان داده‌اند در مواقع حساس که کشور نیازمند حضور سرنوشت‌ساز آن‌ها بوده و نیاز بوده تا مردم با حضور خود پارامترهایی را تغییر دهند، تغییر داده‌اند، اکنون نیز چشم همه به حضور مردم است و ان‌شاءالله با حضور خوب مردم در انتخابات برای حل مسائل کشور گام‌های بلندتر و جدی‌تری برداریم.

معاون اول رییس‌جمهور درخصوص انتقاداتی که پیرامون مساله ردصلاحیت‌ها وجود دارد؛ ابراز داشت: اکنون زمان این حرف‌ها گذشته است و باید به این فکر کنیم که انتخابات دوم اسفند باشکوه برگزار شود، البته گله‌هایی وجود دارد که بعد از انتخابات باید به آن‌ها پرداخت و در آن خصوص صحبت کرد.

جهانگیری در پاسخ به سوالی درباره‌ی نامه یکی از فعالان محیط زیستی درخصوص اتفاقات مدت بازداشت و بازجویی از وی، تصریح کرد: این نامه را ندیدم اما حتما در جلسه آتی هیات دولت مطرح می‌کنیم و اگر لازم باشد افرادی از دولت را برای پیگیری این مورد و صحبت با رییس قوه قضاییه در این خصوص تعیین می‌کنیم.

/ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

از برگزاری مراسم تشییع و ترحیم جدا بپرهیزید

 اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری در توئیتی نوشت: باید از هرگونه تشییع و ترحیم خ...

خبری خوش برای کادر پزشکی و درمانی کشور

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور گفت: یکی از دستورالعمل های مصوبه شورای عالی امنی...

راهکار غلبه بر کرونا از دید معاون اول رئیس جمهور

 اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: غلبه بر ‎کرونا...

جهانگیری به استان‌های درگیر کرونا نمی‌رود

بنا به در خواست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سفرهای برنامه ریزی شده جهانگیری معاو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news