اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 11 فروردین 1399
30 بهمن 1398 30 بهمن 1398
14:15 14:15

خبر مهم برای جاماندگان یارانه بنزین

حسن میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: مشمولان جدید یارانه معیشتی 9 اسفند ماه اعلام می شوند.

مشمولان جدید یارانه معیشتی چه زمانی اعلام می‌شوند؟

میرزایی گفت: لیست جدید یارانه بگیران حمایت معیشتی، ۹ اسفند اعلام می‌شود.

به گزارش سلام ن ، حسن میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی با اشاره به بررسی اعتراضات جاماندگان جدید از یارانه حمایت معیشتی اظهار کرد: اطلاعات این افراد در سایت hemayat.mcls.gov.ir  ثبت شده است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتی که مشمول یارانه حمایت معیشتی شوند مبلغ یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

وی درباره زمان بررسی اعتراضات ثبت شده توسط ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: اطلاعاتی که در سایت  hemayat.mcls.gov.ir  بارگذاری شده است از ۵ اسفند بر اساس ضوابط بررسی می‌شود و لیست جدید تهیه و در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار خواهد گرفت  و از طریق پیامک نیز به خانواده‌ها اطلاع رسانی خواهد شد و سپس یارانه حمایت معیشتی به حساب آنها واریز می‌شود علاوه بر اینکه پیامک اشاره شده یک روز زودتر از زمان واریز یارانه‌ها در روز نهم اسفند ارسال می‌شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی در ادامه با اشاره به اینکه دهم اسفند ماه چهارمین مرحله از یارانه حمایت معیشتی پرداخت می‌شود، افزود: افرادی که در لیست جدید یارانه بگیران حمایت معیشتی اضافه شوند در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار خواهند گرفت و در واقع افراد جدید معوقات گذشته (۳ مرحله قبلی  از یارانه حمایت معیشتی) را دریافت خواهند کرد.

میرزایی همچنین درباره آخرین وضعیت ادغام دو یارانه معیشتی و نقدی گفت: وزارت رفاه همچنان مخالف این طرح است و مخالفت خود را نیز به کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی ارجاع داده است و در این زمینه پس از ۵ اسفند در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصمیم گیری خواهد شد و هنوز هیچ مسئله‌ای در رابطه با ادغام این دو یارانه مشخص نیست.

وی درباره زمانی بررسی اعتراضات جدید نیز خاطرنشان کرد: پس از این اعتراضات در دو بازه زمانی خرداد و آذر سال آینده بررسی خواهد شد.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

چه کسانی امشب بسته معیشتی می گیرند؟

حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: کسی به لیست دریافت بس...

به حساب ۱۹ میلیون خانوار ایرانی پول واریز می شود

نخستین یارانه بنزینی سال ۹۹ ساعت ۲۴ فردا شب به حساب خانوارها واریز خواهد شد.

شارژ اولین بنزین 99

 سهمیه بنزین فروردین99 خودروهای شخصی در شامگاه پنجشنبه (۲۹ اسفندماه) در کارت‌های هوشم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news