اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
30 بهمن 1398 30 بهمن 1398
20:59 20:59

برنامه ویژه زیدان برای هازارد

به نظر می‌رسد که سرمربی رئال قصد دارد ستاره بلژیکی تیمش را با حضور در ترکیب اصلی به تیم برگرداند.

به گزارش سلام نو، پس از یک مصدومیت طولانی مدت و حدوداً سه ماهه، حالا زین الدین زیدان قصد دارد ستاره بلژیکی تیمش را در بهترین فرم ممکن ببیند چرا که در این مقطع حساس فصل، کهکشانی ها نیاز زیادی به درخشش هازارد خواهند داشت.

با وجود دوری طولانی مدت هازارد از میادین، حضور او در ترکیب اصلی رئال برای بازی با سلتاویگو کمی عجیب به نظر می رسید اما به نظر می‌رسد که سرمربی رئال قصد دارد او را با حضور در ترکیب اصلی به تیم برگرداند نه از روی نیمکت.

زیدان در دیدار برابر تیم های اوساسونا، سویا، سوسیداد و اتلتیکو نیز می‌توانست از هازارد در ترکیب خود استفاده کند اما ترجیح داد که تا رسیدن به مرز آمادگی ۱۰۰ درصدی، او را از ترکیب دور نگه دارد. برنامه زیدان برای هازارد اما هنوز تمام نشده و او قصد دارد بهترین نسخه ستاره بلژیکی را در دو بازی فوق العاده مهم فصل یعنی دیدار هفته آینده مقابل منچسترسیتی و مهم تر از آن ال کلاسیکو مشاهده کند‌.

رئال مادرید قبل از این دو بازی مهم با لوانته روبرو خواهد شد و به نظر می رسد که زیدان در این دیدار نیز خیلی روی هازارد ریسک نخواهد کرد. همانطور که گفته شد مهم ترین چالش برای هازارد آمادگی صددرصدی در دو دیدار برابر تیم های سیتی و بارسا خواهد بود و زیدان نیز روی همین موضوع تمرکز کرده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

اشتباه رئال در بازگرداندن زیدان

ستاره سابق سلتا و تاتنهام می گوید که بازگشت زیدان به رئال مادرید اشتباه بوده است.

رئال مادرید به دنبال جذب ماشین گلزنی دورتموند

رئال مادرید با وجود اینکه هنوز مذاکره ای با ستاره گلزن تیم دورتموند نداشته اما  درحال...

چرا لائوتارو مارتینز پیشنهاد رئال را رد کرد؟

لائوتارو مارتینزاو دو سال پیش از راسینگ کلاب به اینتر پیوست و حالا در کانون شایعات قر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news