اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 05 تیر 1398
22 دی 1397 22 دی 1397
22:26 22:26

نگاه بازیگر زن خارجی به بهرام رادان

آزیتا موگویی فیلم " ایده اصلی" را به عنوان دومین تجربه کارگردانی اش با بازیگران مطرحی همچون بهرام رادان، هانیه توسلی و مریلا زارعی ساخته است.

به گزارش سلام نو، همزمان با نزدیک شدن به آغاز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فهرست عوامل «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی و چند عکس تازه از این فیلم منتشر شد.

«ایده اصلی» که توسط هیئت انتخاب جشنواره سی و هفتم شایسته حضور در بخش مسابقه دانسته شد، دومین تجربه کارگردانی آزیتا موگویی پس از «تراژدی» است.

بهرام رادان و پژمان جمشیدی در کنارِ بازیگر زن خارجی

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر، بازیگران اصلی این فیلم هستند. مانوس گاوراس، آندره‌آ ماچالکیدو، ایرینا مانژوسوا و واروارا لارمو از کشورهای قبرس و یونان، بازیگران خارجی این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ایران و اسپانیا برای راه‌اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده‌اند، شرکت‌ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده‌اند. مهندس سعید پارسا چندسالی است از همسرش (رویا عضدی) جدا شده و رئیس یکی از شرکت‌های حاضر در مناقصه است. رسیدن به موفقیت برای آدم‌های این قصه منجر به پیچیدگی‌هایی در روایت آن می‌شود.»

«ایده اصلی»، روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ( سانس سوم ) در سینمای اهالی رسانه برای خبرنگاران، منتقدان و نویسندگان سینمایی به نمایش در خواهد آمد./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه نهال برگزار می‌شود

عوامل برگزاری جشنواره در این نشست خبری، از روند برگزاری جشنواره و رویدادهای مهم جشنوا...

این فیلم ها آمریکایی شدند

فیلم سینمایی «نبات» و «خانه پدری» در جشنواره‌ای در لس آنجلس حضور پیدا می‌کنند.

مانکن کلید خورد

پس از تکمیل بازیگران اصلی، سریال نمایش خانگی "مانکن" در تهران کلید خورد.

عکس دیده نشده از بهرام رادان

عکسی از نوجوانی بهرام رادان با حواشی زیادی رو به رو شده است. این عکس در اینستاگرام به...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news