اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 11 فروردین 1399
01 اسفند 1398 01 اسفند 1398
19:09 19:09

این تیم خشن‌ترین تیم اروپاست

تیم ختافه ی اسپانیا در فصل جاری و در میان تیم‌های پنج لیگ بزرگ اروپا با دریافت ۱۰۲ کارت زرد و قرمز بیشترین کارت را دریافت کرده‌ است.

به گزارش سلام نو، ختافه یکی از پدیده‌های این فصل لالیگاست که توانسته بالاتر از تیم‌هایی چون اتلتیکو و والنسیا در رده سوم پس از رئال و بارسا قرار بگیرد. موفقیت این تیم تصادفی نیست و خوزه بوردالاس سرمربی ختافه توانسته سبک بازی خاصی را در این تیم پیاده کند.

ختافه تیمی جنگجو و سختکوش است و بازیکنانش با توان بدنی بالا می‌توانند یک فوتبال پرفشار را در طول ۹۰ دقیقه ارائه دهند. آن‌ها یکشنبه اخیر در بازی با بارسلونا در نوکمپ این تیم را تا مرز شکست نیز پیش بردند، ولی در نهایت بارسلونا با خوش‌شانسی توانست با نتیجه ۲-۱ به پیروزی برسد.

در فصل جاری و میان تیم‌های پنج لیگ بزرگ اروپا (آلمان، ایتالیا، اسپانیا، انگلیس و فرانسه) بازیکنان ختافه بیشترین کارت را دریافت کرده‌اند. آنها با ۱۰۲ کارت که ۹۸ تایش زرد و چهار مورد از آن‌ها قرمز بوده، رکوردارند و لقب خشن‌ترین تیم اروپا را به خود اختصاص داده‌اند.

امشب ختافه باید در کولیسیوم و در یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر آژاکس به میدان برود. دو سبک بازی کاملاً متفاوت مقابل هم قرار می‌گیرند و تیم هلندی که مصدومان زیادی هم دارد، باید مراقب باشد تا بر تعداد مصدومانش اضافه نشود.

در لیگ اروپا و در شش بازی گذشته، بازیکنان ختافه ۱۶ بار با کارت داور جریمه شده‌اند؛ هرچند که بازیکنان آژاکس هم در شش بازی دور گروهی لیگ قهرمانان ۲۱ بار از داوران کارت گرفته‌اند.

آژاکس معمولاً برابر چنین تیم‌هایی به مشکل برخورد می‌کند و نمی‌توان از حالا بخت صعود این تیم را خیلی زیاد دانست.

پس از ختافه تیم‌های رم با ۹۵ کارت، لگانس با ۹۲، بولونیا با ۹۲ و گرانادا و بارسا با ۹۱ کارت در رده‌های بعدی خشن‌ترین تیم قرار دارند./ورزش سه

Kenedy (Getafe) krijgt een gele kaart.

اخبار مرتبط

icon news

عملکرد درخشان کورتوا رئال را نجات داد!

رئال هر چند در نیمه اول بازی با ختافه پیروز به رختکن رفت ولی ولی بدون شک اگر تیبو کور...

محرومیت بدموقع مدافع رئال

رئال پس از سه تساوی متوالی و زدن تنها یک گل در حالی به ختافه رسیده که این تیم این فصل...

حسینی در ترکیب ترابزون برابر ختافه

 سید مجید حسینی، ملی پوش ایرانی ترابزون اسپور به همراه تیمش به اسپانیا رفت تا در نخست...

حرکت خیره‌کننده جانشین رونالدو از نگاه رسانه‌ها +فیلم

حرک تژائو فلیکس، مهاجم اتلتیکومادرید در نخستین بازی‌اش در لالیگا تحسین بسیاری را به ه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news