اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
02 اسفند 1398 02 اسفند 1398
17:46 17:46

آیا با انجام این کارها می توانید همسر خود را شاد کنید؟

خانم‌ها به شدت نیازمند تشکر و قدردانی بوده و تمایل دارند که طرف مقابل همواره و در همه حال علاقه و محبت خود را به آن‌ها ابراز کند. بنابراین به او اظهار علاقه کنید و خودتان را مشتاق نشان دهید. هر روز به او بگویید چقدر دوستش دارید. هیچ موقع روز تولد، سال نو، روز مادر و … را فراموش نکنید. حتی اگر سال‌ها از زندگی مشترکتان می‌گذرد.

خانم ها عاشق این هستند که طرف مقابل آن ها را سورپرایز کند. حتما لازم نیست که با هدیه گرانقیمت او را سوپرایز کنید. همین که کاری کنید که او را خوشحال کند و این کار را از صمیم قلب انجام دهید کافیست. در زیر به کارهایی که موجب شادی همسرتان می شود، اشاره شده است:

1. یک قرار ملاقات با او و دوست مورد علاقه اش بگذارید

اگر او به آرامش بیشتر نیاز دارد، یک قرار ملاقات برای او و یک دوست عزیز یا یکی از اعضای خانواده ترتیب دهید. اگرچه این امر را بدون اطلاع همسرتان برنامه ریزی می کنید، اما یادتان باشد که برنامه همسرتان را در خاطر داشته باشید.

2. وقت خود را به او اختصاص دهید

همسر شما ممکن است به زمان کافی برای شارژ مجدد نیاز داشته باشد.  وقت تعطیل خود را به او اختصاص دهید و فرزندانتان را برای چند ساعت از خانه بیرون ببرید. اگر او ترجیح می دهد، تنها با شما باشد، یک قرار خصوصی ترتیب دهید.

3. مکان مهم و خاصی را انتخاب کنید

مختصات جغرافیایی یک مکان مهم را که روی یک تکه جواهرات یا یک یک جا کلیدی چوبی حک کنید. این یک هدیه متفکرانه است که یک مکان مهم و ویژه را برای بهبود روابط شما بی نظیر می کند. عرض و طول جغرافیایی را روی هدیه خود حک کنید. با انجام این کار او لحظه های عاشقانه با شما را به یاد می آورد.

ایده های انتخاب مکان مناسب

·        نقطه ای که برای اولین بار همدیگر را ملاقات کردید

·        محلی که برای اولین باریک دیگر را بوسیدید

·        جایی که شما پیشنهاد کردید

·        جایی که ازدواج کرده اید

·        محل ماه عسل شما

·        جایی که بچه هاتان به دنیا آمدند

4. دسته گل عروسی خود را دوباره تهیه کنید

اگر به دنبال یک هدیه گل منحصر به فرد هستید، فکر کنید که دوباره دسته گل عروس همسرتان را تهیه کنید. یک عکس عروسی با نمایی روشن از دسته گل عروس همسرتان پیدا کنید. عکس را به یک گل فروشی ببرید تا بتواند مانند آن را درست کند. گل ها را با کارت بفرستید و به او بگویید دوباره می خواهید با او ازدواج کنید.

5. نامه ساده عاشقانه بنویسید

عاشقانه ترین راه برای برقراری ارتباط با همسرتان،  بیان کتبی افکار و احساسات شماست. نامه عاشقانه یکی از دوست داشتنی ترین هدایایی است که می توانید به او بدهید. فناوری را کنار بگذارید و نامه ای را با دست بنویسید. لازم نیست که نامه  کامل یا رسمی باشد. فقط باید از صمیم قلب نوشته شود. مطمئن باشید، او آن را برای همیشه گرامی خواهد داشت.

اخبار مرتبط

icon news

چرا انسان ها نیاز به سورپرایز شدن دارند؟

مطالعات جدید استدلال می کنند که غافلگیری، چه از نوع خوب و چه بد، برای ایجاد نشاط در ز...

چرا من نمی توانم احساساتم را به همسرم بروز دهم؟

 ابراز احساسات در رابطه زناشویی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. چه از نوع منفی آن و ...

ایده های جذاب برای غافل گیر کردن همسرتان

پیر شدن به این معنی نیست که نمی توانید روز تولد خود و سایر مناسبت ها را در کنار  دیگر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news