اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
02 اسفند 1398 02 اسفند 1398
17:22 17:22

تمایل رحیم استرلینگ برای پیوستن به رئال

بازیکن منچستر سیتی در مورد شایعه پیوستنش به رئال مادرید گفت: من الان در سیتی خوشحالم اما رئال باشگاهی فوق العاده است ومن بازیکنی هستم که از چالش ها استقبال می کنم.

به گزارش سلام نو، رحیم استرلینگ یکی از ستاره های تعیین کننده منچسترسیتی در سالیان اخیر بوده است. ملی پوش انگلیسی فصل جاری 20 گل به ثمر رسانده و شش پاس گل نیز داده است. او چند هفته ای مصدوم بود ولی در بهترین زمان ممکن و برای بازی مقابل رئال در برنابئو به شرایط جسمانی ایده آل رسیده و قطعا این خبر خوبی برای رئال نخواهد بود.

ا سترلینگ در مصاحبه با آاس و در مورد بازی سه شنبه شب برابر رئال گفت: « بازی برابر رئال همیشه سخت و دشوار است. مهم نیست شرایط رئال خوب است یا بد. برنابئو یک ورزشگاه تاریخی است و کسب نتیجه در این ورزشگاه اصلا کار ساده ای نیست؛ به خصوص که در حال حاضر، رئال شرایط بسیار خوبی دارد.»

استرلینگ در مورد اینکه خیلی ها زیدان را مربی خوش شانسی می دانند، گفت :« اصلا چنین عقیده ای ندارم. زیدان خوش شانس نیست بلکه فرمول برنده شدن را به خوبی می داند.»

پیوستن به رئال:« در سیتی بسیار خوشحالم. این شایعات در مورد من همیشه وجود دارند و من هم البته بازیکنی هستم که از چالش ها استقبال می کنم. الان در سیتی هستم ولی کسی از آینده خبر ندارد. رئال یک باشگاه فوق العاده است. وقتی پیراهن این باشگاه را به تن می کنید، دقیقا می دانید که چه مسئولیت عظیمی روی دوش شما گذاشته شده است.»/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

اشتباه رئال در بازگرداندن زیدان

ستاره سابق سلتا و تاتنهام می گوید که بازگشت زیدان به رئال مادرید اشتباه بوده است.

رئال مادرید به دنبال جذب ماشین گلزنی دورتموند

رئال مادرید با وجود اینکه هنوز مذاکره ای با ستاره گلزن تیم دورتموند نداشته اما  درحال...

چرا لائوتارو مارتینز پیشنهاد رئال را رد کرد؟

لائوتارو مارتینزاو دو سال پیش از راسینگ کلاب به اینتر پیوست و حالا در کانون شایعات قر...

اسطوره‌ رئال مادرید درگذشت

مدافع دهه 60 و 70 رئال مادرید پس از تحمل بیماری و در سن 73 سالگی دار فانی را وداع گفت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news