اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
03 اسفند 1398 03 اسفند 1398
10:22 10:22

مرگ وحشتناک مرد 30 ساله در تهران

 سرهنگ "احسان مومنی" رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت، از مرگ عابر پیاده 30 ساله در اثر بی توجهی راننده 206 در ایستگاه اتوبوس خبر داد.

فوت عابر پیاده در ایستگاه اتوبوس

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت از فوت عابر پیاده بر اثر بی توجهی راننده 206 در محل حادثه خبر داد.

به گزارش سلام نو، به نقل از مرکز اطلاع رسانی  پلیس راهور فاتب  سرهنگ "احسان مومنی" اظهار داشت: ساعت 12:30ظهر دیروز در مسیر جنوب به  شمال بزرگراه آیت اله سعیدی بعد از پل سروری روبروی خیابان متین یک دستگاه سواری 206 به علت عدم توجه به جلو  به شدت با یک نفر عابر پیاده حدودا 30 ساله  که در ایستگاه اتوبوس منتظر رسیدن اتوبوس بوده به شدت  برخورد می کند.  رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه سرعت زیاد نیز در این حادثه مزید بر علت عدم توانایی رانده در کنترل خودرو بوده، گفت: سرعت زیاد این سواری باعث شده  تا راننده دیگر نتواند خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشه با عابر پیاده به شدت برخورد می نماید.

وی افزود: در اثر شدت ضربه عابر پیاده  که مردی حدوداً 30 ساله بوده است وی در محل حادثه فوت می کند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه 18 پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار  به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار سنگین ترافیک بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت .

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: تمام حواس راننده حین رانندگی می بایست معطوف به رانندگی کردن باشد و  طبق قوانین خوردن و آشامیدن ، سیگار کشیدن صحبت با تلفن همرا ممنوع می باشد  و رانندگان گرامی کاملاً باید  به جلو توجه کافی داشته باشند تا بتوانند رانندگی ایمن و بدون حادثه ای داشته باشند.

در انتها  موُمنی اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

/ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

یک مسئول دولتی دیگر کرونایی شد+عکس

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، از ابتلای «عبدالرضا فولادوند» مدیر کل آموزش و پرورش پ...

جدال ترافیک و کرونا در پایتخت!

سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، در تشریح وضعیت ترافیکی...

چرا خودروها با پلاک‌های غیربومی در تهران همچنان تردد می کنند؟

سرهنگ ایوب شرافتی، جانشین فرمانده پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر ما ۲۹۶ نقطه را در کش...

ترافیک سنگین در تهران در روزهای بحران کرونا!

سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از ترافیک نسبتا سنگین ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news