اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
03 اسفند 1398 03 اسفند 1398
13:20 13:20

نتیجه آزمایش کرونای دانشجوی تهرانی

 «احمد بنی احمدی» مدیر روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی،  نتیجه آزمایش کرونای دانشجوی این دانشگاه را منفی اعلام کرد.

خوشبختانه جواب آزمایشِ دانشجوی مشکوک به کرونا در خوابگاه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منفی اعلام شد.

اعلام نتیجه آزمایش کرونای دانشجوی خواجه نصیرالدین طوسی

به گزارش سلام نو، «احمد بنی احمدی» مدیر روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی درباره وضعیت یکی از دانشجویان مشکوک به کرونای خوابگاه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: یکی از دانشجویان خوابگاه دانش این دانشگاه بیماری و کسالت داشته که جهت اطمینان خاطر به اورژانس منتقل شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر این دانشجو در بیمارستان شهدای تجریش است که بعد از انجام آزمایش‌ها و چکاب لازم مشخص شد، خوشبختانه این دانشجو به کرونا مبتلا نشده و اکنون به بخش منتقل شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: تمهیدات در سطح دانشگاه بوده تا از بروز و شیوع هر گونه ویروس جلوگیری به عمل بیاید. از پیش نیز ستاد پیشگیری ابتلا به کرونا در دانشگاه تشکیل شده بود و معاونت دانشجویی و اداری مالی نیز تمهیدات خاص خود را در نظر داشته است.

بنی احمدی گفت: امروز صبح جلسه ویژه با حضور رییس دانشگاه جهت اتخاذ تدابیر بیشتر برگزار شد. برای اطمینان بیشتر تمهیداتی جهت جلوگیری از ابتلا دانشجویان به ویروس در تمام خوابگاه‌ها به ویژه خوابگاهی که این دانشجو مستقر بوده، اعمال شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: پیش‌تر اطلاع رسانی در این زمینه از طریق فضای مجازی و همچنین در سطح دانشگاه صورت گرفته، اما از دانشجویان درخواست داریم که بهداشت فردی و جمعی را به دقت رعایت کنند تا حتی به صورت احتمالی نیز به هیچ گونه ویروسی مبتلا نشوند.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

رونالدینیو نگران ابتلا به کرونا است

رونالدینیو ستاره سابق فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونا که به دلیل جعل گذرنامه در کشور پ...

کرونا با ماسک محدود می‌شود

هر چند تا پیش از این تصور می‌شد که استفاده از ماسک تاثیر چندانی بر مهار کرنا ندارد، ا...

کم وزن ترین بیمار کرونا؛ نوزاد 800 گرمی یزدی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تایید کرد که یک نوزاد تازه متولد شده در...

برنامه حلال احمر برای کمک به مردم در دوران کرونا

همتی، سرپرست جمعیت هلال احمر ایران با اشاره به کمک‌های مختلف به ایران در دوران کرونا ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news