اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 فروردین 1399
03 اسفند 1398 03 اسفند 1398
11:36 11:36

آقایان سئول نشین، دقیقا چه کاری برای ورزش انجام می دهید؟

بی توجهی به حق تیم ملی واترپلو، انتصاب یک مجرم اقتصادی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال جدیدترین دسته گل های وزارت ورزش و جوانان است که برای این کوتاهی ها عذر بدتر از گناه می آورند.

سلام نو – سرویس ورزشی: معلوم نیست آقایان در وزارت ورزش چه کاری انجام میدهند. اصلا مشخص نیست که حواسشان به ورزش و فوتبال این کشور است یا فقط می خواهند سمتی داشته باشند و پولش را به حساب آقازاده هایشان در آمریکا و کانادا بفرستند. کارهایی را انجام می دهند که حتی فوتبال دوستان عادی که فقط این ورزش را از صدا و سیما پیگیری می کنند هم انجام نمی دهند و شرایط را درک می کنند. جدیدترین گاف و بی برنامگی آقای وزیر انتصاب مجرم اقتصادی به عنوان عضو هیات مدیره استقلال، یکی از پرطرفدارترین تیم های پایتخت است.

قطعا دلیل این انتخاب چیزی جز رفاقت "آقای فراری" با مسعود سلطانی فر نبوده است اما کاش وزیر ورزش و جوانان که برای همه اتفاقات ورزشی این کشور حکم صادر می کند فتوا می دهد، لااقل استعلام سوابق دوستش را پیش از انتصاب او از حراست می گرفت. البته انتخاب مهدی شریفی نیک نفس به عنوان عضو هیات مدیره استقلال تنها بی اهمیتی سلطانی فر به ورزش این کشور نیست و دست روی دست گذاشتن برای خوردن حق تیم ملی واترپلو ایران در راه المپیک هم دیگر دسته گل آقایان است که به تازگی به آب داده اند.

البته از این هم نگذریم که در جریان انتصاب یک مجرم فراری به عنوان عضو هیات مدیره استقلال، توجیه های جالب مازیار ناظمی و اسماعیل خلیل زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال است که بیان کرده اند وزیر ورزش هیچ حکمی را برای شریفی نزده بود و این شخص جزو اعضای هیات مدیره استقلال به حساب نمی آمده است. عذر بدتر از گناهی که هم ثابت می کند وزیر ورزش چنین انتصابی داشته اما فقط حکم او را نزده است. سوال اصلی اینجا پیش می آید که چرا مسعود سلطانی فر به هنگام سپردن چنین مسئولیتی به مهدی شریفی، برای حتی یک بار او را ملاقات نکرد و درباره این موضوع با او بحث نکرد؟ چرا سایر اعضای هیات مدیره استقلال به غیبت او در جلسات واکنشی نشان نمی دادند و اصلا پیگیر غیبت های او نبودند؟ چرا بدون استعلام از حراست وزارت ورزش و جوانان یا حتی وزارت اطلاعات، به چنین مجرمی سمت داده اند؟ رییس هیات مدیره استقلال پیش از توجیه کار وزیر ورزش باید حواسش را به این نکته جمع می کرد که کانال رسمی باشگاهش، خبر انتصاب شریفی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه را به نقل از کانال رسمی وزارت ورزش و جوانان کار کرده است.

اتفاقات اخیر فوتبال ایران نشان می دهد که مسئولان بالادستی ورزش مملکت، آن را به  امان خدا رها کرده اند و اصلا کاری به آن چه که در آن رخ می دهد ندارند. فقط حواسشان است که بانویی پایش را در ورزشگاه نگذارد تا حواس تماشاگران مرد و بازیکنان پرت نشود، فقط حواسشان است که پسرشان و اشناهای آن ها همراه با تیم های مطرح پایتخت به کشورهای خارجی بروند و حسابشان با آن باشگاه ها باشد، فقط حواسشان است که به طریقی رسانه‌ها از آن‌ها حمایت کنند. فقط یک سوال باقی می ماند: آقایان سئول نشین، دقیقا چه کاری برای ورزش انجام می دهید؟

اخبار مرتبط

icon news

پیشکسوت سرشناس استقلال معاون ورزشی می شود

مدیرعامل باشگاه استقلال قصد دارد یکی از بازیکنان پیشین استقلال که مدارج بالایی هم داش...

موسوی به مدیرعامل جدید استقلال کنایه زد+عکس

عضو سابق هیات مدیره استقلال، در صفحه اینستاگرامش کنایه ای سنگین به مدیرعامل جدید این ...

دفاع تمام قد پاشازاده از سعادتمند

پیشکسوت فوتبال استقلال در مورد انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیر عامل این تیم گفت: و...

مدیرعامل استقلال تعیین شد

وزارت ورزش و جوانان در حکمی احمد سعادتمند را به عنوان مدیر عامل استقلال تعیین کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news