اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 13 فروردین 1399
04 اسفند 1398 04 اسفند 1398
11:00 11:00

ابتلای صدها نفر در فلسطین به کرونا

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد احتمالا صدها نفر در سرزمینهای اشغالی به کروناویروس مبتلا شده‌اند.

احتمالا صدها نفر به کروناویروس مبتلا شده‌اند

به گزارش سلام نو، روزنامه "همودیع" به نقل از وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی گزارش داد که صدها نفر در سرزمینهای اشغالی فلسطین ممکن است به کروناویروس مبتلا شده باشند.

در روزهای اخیر ابتلای ۹ گردشگر کره جنوبی که هفته های اخیر را در سرزمین های اشغالی به سر برده اند، به ویروس کرونا تایید شده است.

طبق این گزارش، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی صدها نفر در سرزمینهای اشغالی که با این گردشگران در ارتباط بودند را تحت نظر قرار می دهد و احتمالا بسیاری از آنها باید قرنطینه شوند.

در میان آنها، حدود ۱۰۰ دانشجو هستند که در محل های حضور این گردشگران تردد داشته‌اند.

"موشه بار سیمان توو" مدیر کل وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی گفت که هر کس با این گروه کره جنوبی در ارتباط بوده باید به مدت ۱۴ روز خود را در خانه قرنطینه کند.

به گفته وی، در نتیجه تماس با این گروه احتمال ابتلای تعدادی از ساکنان سرزمینهای اشغالی به کرونا ویروس به شدت افزایش یافته است.

سرویس کره جنوبی شبکه خبری "بی بی سی" امروز گزارش داد که ۹ گردشگر کره ای هفته گذشته از سفر ۸ روزه خود از سرزمینهای اشغالی به کره جنوبی بازگشتند و آزمایش کروناویروس برای همه آنها مثبت اعلام شد.

براساس اعلام وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، این گروه از گردشگران کره ای از ۸ تا ۱۵ فوریه (۱۹ تا ۲۶ بهمن) در سرزمین های اشغالی بوده‌اند.

همچنین روز جمعه ابتلای یک فرد دیگر به این ویروس در سرزمین های اشغالی گزارش شد. وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد: فرد مبتلا یک زن است که اخیراً از ژاپن بازگشته بود.

بر اساس این گزارش، این زن به همراه ۱۰ تن دیگر که به سرزمین‌های اشغالی بازگشتند، از سرنشینان کشتی تفریحی «دایموند پرنسس» بودند که بتازگی به دلیل موارد ابتلا به کرونا در این کشتی در بندر یوکوهامای ژاپن در قرنطینه قرار داشتند.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

کرونا 200 هزار آمریکایی را می‌کشد!؟

آنتونی فائوچی،مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا از احتمال خلق یک فاجعه د...

اولین کرونایی سوریه درگذشت

خبرگزاری رسمی سوریه تاکید کرد که یک خانم مبتلا به ویروس کرونا که با حالت اورژانسی به ...

در اسپانیا کمبود تخت آی سی یو داریم

رئیس اورژانس اسپانیا در سخنانی با اشاره به بحران حاصل از کرونا در این کشور اروپایی تا...

فهرست روسی برای درمان کرونا

همچون دیگر کشورهای درگیر با کرونا که فهرست درمانی خاص خود را به بیمارستان‌های توصیه م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news