اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 فروردین 1399
04 اسفند 1398 04 اسفند 1398
20:08 20:08

پیروزی شیاطین سرخ با درخشش خرید جدید

منچستریونایتد امروز با درخشش برونو فرناندز پرتغالی خرید جدید این باشگاه توانست بر تیم واتفورد غلبه کند و سه امتیاز شیرین این دیدار را به دست آورد.

به گزارش سلام نو، منچستریونایتد امروز از سری مسابقات هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس در اولدترافورد میزبان واتفورد بود و در نهایت موفق شد حریف خود را با نتیجه شکست دهد تا همچنان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار بماند.

منچستریونایتد از همان ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار گرفت و حتی در مقطعی مالکیت ۷۹ درصدی را به ثبت رساند اما دفاع فشرده واتفورد مانع از خلق موقعیت برای شیاطین سرخ شد.

در دقیقه ۱۶ منچستر یونایتد اولین فرصت نسبتاً جدی خود را به دست آورد اما در نهایت حرکت ون بیساکا بی سرانجام بود. این در حالی بود که چند دقیقه قبل دوکره نیز یک موقعیت نصف و نیمه را برای واتفورد از دست داده بود.

اتفاق مهم نیمه اول در دقیقه ۴۰ بازی رخ داد و خرید جدید منچستریونایتد یعنی برونو فرناندز پرتغالی بعد از عبور از سد دروازه‌بان با خطای او متوقف شد و داور نیز نقطه پنالتی را نشان داد. فرناندز خودش پشت توپ ایستاد و با یک ضربه خوب و در خلاف جهت دروازه‌بان گل اول شیاطین سرخ را به ثمر رساند.

در ادامه نیمه اول نیز بازی متعادل پیش رفت تا دو تیم با همان نتیجه ۱-۰ به سود منچستریونایتد به رختکن بروند.

در نیمه دوم واتفورد کار را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۲ روی یک کرنر توسط تروی دینی به گل تساوی دست یافت اما داور بعد از مراجعه به VAR آن را مردود اعلام کرد.

چند لحظه بعد از گل مردود اعلام شده واتفورد، یونایتد در دقیقه ۵۸ به گل دوم خود دست یافت. آنتونی مارسیال روی پاس فوق العاده دنیل جیمز با دروازه واتفورد تک به تک شد اما توپ او در ابتدا توسط بن فاستر دفع شد. در برگشت اما مارسیال دوباره توپ را در اختیار گرفت و با یک حرکت استثنایی و تکنیکی از زاویه بسته گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

پس از گل دوم منچستر یونایتد، بازیکن به تعادل کشیده شد اما در دقیقه ۷۵ باز هم شیاطین سرخ بودند که این بار توسط میسون گرین به وود گل سوم دست یافتند. این ستاره جوان روی پاس خوب برونو فرناندز با یک ضربه دقیق گل سوم یونایتد را به ثمر رساند.

در ادامه بازی نیز شرایط به شکل متعادل پیش رفت تا این مسابقه با همان نتیجه ۳-۰ خاتمه پیدا کند و منچستریونایتد با ۴۱ امتیاز به رتبه پنجم جدول صعود کند./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ادامه لیگ برتر انگلیس در چین برگزار می شود؟

طبق ادعای نشریه اتلتیک، پیشنهاد ادامه لیگ برتر این کشور در چین یکی از برنامه های روی ...

دلم برای فوتبال تنگ شده

به دلیل شیوع کرونا لیگ برتر انگلیس هم مانند بسیاری از لیگ‌ها اروپا تا تاریخ ۳۰ آوریل ...

تشکر جالب باشگاه‌های لیگ‌برتر انگلیس از کادر درمان

باشگاه‌های لیگ‌برتر انگلیس، اقدام جالبی برای تشکر از کادر درمان انجام دادند.

اظهار نظر ستاره پرتغالی در مورد پیشرفت یونایتد

برونو فرناندز گفت که همه موفقیت منچستریونایتد به خاطر حضور من نیست بلکه به کل تیم مرب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news